presvlacenje tapacirunga i krova

presvlacenje tapacirunga i krova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
devilSnight je napisao(la):
ima li ko to da radi..auto je golf 3 i ako znate koliko je para odprilike

Ovo ti enes moze najbolje rec posto je on u svoju 3 stvaljo kouz heh edaj enese javi se momku pomozi mu malo hehe.Mislim da je njega kostalo oko 450 km sjedista komplett sad hoce da radi i tapacirunge i kokpit pa vidi sa njim za detalje hehe :D
 
Član
Esmer ti nece htjeti to odraditi ja sam pricao s njim o tome kaze da nema ljepila koje ce ljeti usljed temperatura na krovu izdrzati da ne otpusti materijal kojim je presvucen krov a onda bi bilo reklamacija a covjek nece da se kvari o njemu los glas radi toga i ja sam kontao to raditi pa mi je ovako objasnio e sad cuo sam da ima nekih da to ipak rade a da li ce drzati to je pitanje uglavnom nemoj se zalijetati sa ovim treba se dobro prokontati da ne bi kasnije imao belaj s tim.
 
Član
Ja sam radio u sebe na passatu krov prosle godine nekako pred ljeto,i nije mi se odljepilo a i covjek mi garantuje da se nece odljepit to me je kostalo 70KM,a sad sam u planu radit i sjedista to mi je rekao oko 200 KM u eko kozi a i tapacirunge na vratima to je 100KM,momak se nalazi u Radusi kod Tesnja extra radi....................
 
Član
brate najpametnije da uradis novi tapaciung preko starog, a da se ustepa nekom kontrastnom kobinacijom da ispadne fora...onda si siguran da se nece objesiti...ljepil ai te stvari...jos se ljeti zazari krov, a nema izolacij epuno izmedju tapacirnunga i lima...
 
ja sam i konto da uradim novi preko starog jer moj nije los uopste boja je malo pozutila zbog pusenja pa zato kontam staviti sve u jednu boju da mi se to odradi...
 
Legend
eto vec imas neki info,ja planiram raditi jos vrata i prednju inst tablu.....taj komplet ocekujem oko 200KM
 
Član
Al si ti brate u minusu sa reputacijom :) elem ja sam sebi radio krov i tapacirung al ne ljepilom nego koncem cisto iz tog razloga sto se odlijepi vremenom.( slike imas u mojoj temi)

Ako ti sta moze pomoci izvoli br 061 386 992 Covjek se nalazi u Mostaru

LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top