Presvlacenje armaturne table

Presvlacenje armaturne table

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znate li nekoga ko moze da mi presvuce cijelu tablu...gledao sam ovog gore,on je radio plastificiranje pa farbao...to me ne zanima...znaci moze li neko da mi presvuce cijelu tablu kozom ili skajem u boji koju ja zelim?....hvala
 
Član
ne znam. kad te put navede u sarajevo da pogledas u pazaricu kazu lik radi sa eko kozom presvlacenje sjedista pa moguce da radi i presvlacenje inst. tabli. negdje je na forumu bio broj tog lika iz pazarica
 
Član
Vjerovatno da svaki koji presvlaci sjedista, volane itd, a ima veze sta radi moze i tablu....samo sto je vjerovatno moras ili sam skinuti ili rastaviti, odn znam da ja bih, nece je niko pedantno rastaviti i sastaviti kao ja samom sebi.
 
Član
trizex je napisao(la):
Vjerovatno da svaki koji presvlaci sjedista, volane itd, a ima veze sta radi moze i tablu....samo sto je vjerovatno moras ili sam skinuti ili rastaviti, odn znam da ja bih, nece je niko pedantno rastaviti i sastaviti kao ja samom sebi.

slazem se sa tobom...i na to bi pristao...al niko nece
 
Član
a slusaj niej isto presvlaciti sjedista i tablu....pogledaj samo koliko ima izreza za dugmice, za ventilaciju i xy malih sintica....a tu i najmanja greskica odma ruzno ispadne...ja ne znam da iko to u mostaru radi, ali onaj lik iz pazarica, mislim, svi ga hvale kako je kvalitetan, pa vjerovatno bi on to najbolje uradio.....jer imaaaa tu posl ai posla...
 
Član
Evo ti drug broj od momka sto je meni radio nebo u passata pa ga pitaj jel radi inst. tablu---061-769-796-eldin,a nije ni daleko prodes tesanj jedno 3 KM neznam tacno naziv mjesta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top