Preporuka za providera interneta ( MOSTAR )

Preporuka za providera interneta ( MOSTAR )

Član
Ekipa iz Mostara, trebam preporuku, uzeo bi wireless internet nekog od providera, koji je najbolji? Cijena mi nije najbitnija stavka, koliko pouzdanost konekcije, i pozeljno flatrate? Hvala
 
BHT Ovisnik
mislim da su svi flat rate,imas x-net, mreza i tos neki sto mi rodjak koristi ali nije flat,ja sam dugo vremena koristio xnet,al je mreza najjaca sto se tice konekcije,kolega je jos koristi pa priupitam ga jel zadovoljan i cijenu
 
Član
hajde pitaj molim te, ako su tako kako kazes da ih zovem odmah danas, i ja sam gledao njihovu ponudu i cini mi se ok, hvala
 
BHT Ovisnik
evo pitao sam,brzina je ta sto pise na njihovoj stranici,kao i cijene,a konekcija je dobra,nikada se ne gubi i sl.,koliko znam da oni po gradu i sire imaju najvise svojih repetitora:icon_biggrin:
 
Član
Dobar je i ADSL flet ;)
29 km 250-300 kb u sekundi skida

0800 88 888 besplatna info linija pa pitaj sto te zanima
 
BHT Ovisnik
ako nema telefona onda mora prikljuciti telefon,sto se tice interneta najbolji je telemach,ali i za njega trebas prikljuciti kablovsku
 
Član
moje preporuke za telemach, ljudi imaju, pa bicu slobodan i reci, najbolju tehnologiju a i kvalitet usluge..
 
Član
Ja imam Velnet i placam 15KM flat rate...
Uz to placam i kablovsku 11.50 KM
Za moje potrebe super. Starci imaju BIH Net placaju 30tak KM i zadovoljni su isto Flat

Ja imam Velnet i placam 15KM flat rate...
Uz to placam i kablovsku 11.50 KM
Za moje potrebe super. Starci imaju BIH Net placaju 30tak KM i zadovoljni su isto Flat
 
Član
Franki je napisao(la):
Dobar je i ADSL flet ;)
29 km 250-300 kb u sekundi skida

0800 88 888 besplatna info linija pa pitaj sto te zanima

Jel to paket netFlat 4? Ako jeste on ti treba skidati od 450-490 kb/s. :)
 
BHT Ovisnik
franki je mislio vjerovatno na adsl od HT.ba
a vjerujem da trizi ne odgovara ni adsl ni telemach gdje mora placati prikljucak,vjerovatno zato trazi wireless
 
Top