Premium britanska marka prisutna kod nas od ranije

Premium britanska marka prisutna kod nas od ranije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Land Rover na tržištu BiH
Potvrda kvalitete kroz dugovječnost i pouzdanost...
10.01.2008. 19:54

U organizaciji auto kuće F-AC danas je u hotelu Termag na Jahorini upriličena prezentacija brenda Land Rover u BiH.

Premium britanska marka prisutna je na našim prostorima još od ranije i poznata je većini vozača. Vozila kao što su Defender upotrebljavana su u različitim namjenama, i s vremenom su se pokazala kao pouzdana i izdržljiva.

Zbog svoje dugovječnosti iznimno su bila popularna kod policije, lovačkih udruženja, ali i kod strastvenih ljubitelja automobila, što je potvrda kvalitete koja krasi ovaj premium brend.

Kako je izjavio Senad Sepić, generalni direktor Land Rovera za BiH, F-AC je ekskluzivni i generalni zastupnik ovog brenda za BiH.

f-ac-land-rover-promocija.jpg


- U sklopu prodajnog centra mi posjedujemo prodavnicu rezervnih dijelova, ali i servis sa stručnim osposobljenim kadrovima, kako bi nivo usluge klijentima bio na nivou koji zaslužuju - ističe Sefić.

Na pitanje da li je servis sposoban odgovoriti na zahtjeve tržišta s obzirom da je veliki broj ovih vozila od ranije prisutan, Sefić je rekao da F-AC auto kuća raspolaže sa dovoljnim brojem rezervnih dijelova i da bez problema se mogu vozila servisirati.

Na kraju ono što će zanimati najveći broj čitalaca su cijene modela. Tako osnovni model Defender može se dobiti već za 60.000 KM sa PDV-om, do 85.000 KM za najjaču verziju. Cijene modela Freelander kreću se od 83.000 do 109.000 KM, a za luksuzni Range Rover potrebno je izdvojiti 160.000 do 220.000 KM.

f-ac-land-rover-promocija2.jpg


Servisni intervali predviđeni su do 50.000 km, a preporučuje se, zbog loših puteva svakih 10.000 km obaviti pregled.

Dobro upućena klijentela

Sefić je istakao da postoji veliko interesovanje za ovaj premium brend na našem tržištu i da su to dobro upućeni ljudi koji znaju šta žele i imaju svoj ukus.
 
Član
Odlicno! Svaka cast! Samo me zanima da li neko misli da uzme zastupnistvo za Rover-a?
 
Član
Očekujemo jednog u salonu uskoro...

Samo, znam za iskustva od prije.
Ovakav auto je jako skup za imati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top