Predstavljena Ford Fiesta WRC koju će voziti Ken Block

Predstavljena Ford Fiesta WRC koju će voziti Ken Block

Član
Ken_Block_Ford_Fiesta_WRC.jpg


Ken Block i Monster World Rally Team predstavili su danas Ford Fiestu WRC (2011) - reli automobil s kojim će se Ken Block natjecati u ovogodišnjoj sezoni. Također je objavljen i popis događaja u kojima će Ken Block voziti svoju Ford Fiestu WRC (nismo sigurni da li će djevojke biti prisutne ili ne).

Osim svjetskog prvenstva u reliju, Ken Block će također nastupiti na Summer X Games, Gymkhana GRID, te raznim reli skupovima i događajima u SAD-u. Monster World Rally Team je također danas objavio video koji prikazuje novu Ford Fiestu WRC, dok već sutra možemo očekivati novi video isječak.



Ken Block je također najavio nekoliko novih sponzora koji će mu pomoći u WRC-u: Mobil 1, Traxxas i GoPro, Ford, DC Shoes, Pirelli, Dirt3, Spy Optics, Hoonigan, Ryno Organics i Alpinestars.


"2011 bit će stvarno velika za mene i Monster World Rally Team. Radimo više WRC utrka ove godine, započinjemo Gymkhana World Tour, Summer X Games, snimanje Gymkhana 4, plus puno drugih rally događanja u svijetu. Imamo čak nekoliko top-secret projekata... Ja sam sretan gad što radim sve ovo, biti će to nevjerojatna godina! " izjavio je Ken Block.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YRpSsCRf4aI&feature=player_embedded[/video]
 
Top