predstavljanje

predstavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma gori mi - sad me zvao rodjak preko kojeg uzimam auto i moram reci jel pristajem u roku od sat vremena posto ima drugu musteriju (znam da zvuci ko supljua al nije) - a ne mogu ga registrovat bez nove sofersajbe i dva zmigavca. auto sam vozio i zmaj je al moram nac prvo djelove pa ljudi ako iko zna nek mi javi hitno - nagrada 10 eura za info. na licu mjesta zovite 061 358 050
 
Član
Mirsad Kujovic je napisao(la):
ma gori mi - sad me zvao rodjak preko kojeg uzimam auto i moram reci jel pristajem u roku od sat vremena posto ima drugu musteriju (znam da zvuci ko supljua al nije) - a ne mogu ga registrovat bez nove sofersajbe i dva zmigavca. auto sam vozio i zmaj je al moram nac prvo djelove pa ljudi ako iko zna nek mi javi hitno - nagrada 10 eura za info. na licu mjesta zovite 061 358 050

Ma jarane u sat vremena ništa ti skoro niko ne može reći, a ima jedan čiko u Kiseljaku radi sa šajbama, to se može provjeriti ali tek sutra....


U ovom trenutku teško da ćeš naći info..
 
Administrator
pozdrav i dobro dosao... ostani aktivan:icon_biggrin:
ako nisi uzeo tog sirocca dva clana foruma prodaju sirocco pa pogledaj:cool:
 
ljudi hvala vam svima na dobrodoslici

dogovor je pao tako da sam od prije par minuta vlasnik sirocco auta - da ne bude ko onaj crtani sa duskom i rodom:

cestitam hik postali ste majka (al pogresne bebe) :lol:
 
Član
fino auto buraz,puno srece ti zelim,,da si blize ja bi ti sredio sajbu,al et,nadam se da ces se snaci,mada malo je potesko naci dijelove za to auto,al imas ovdje na forumu clanova sa tim autom,oni ce ti bolje pomoc od mene,,sasvim sigurno,,puno srece:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top