Представљање

Представљање

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Поздрав, ја сам Слободан и живим у Београду. Рођен сам 1978. године. Тренутно возим Сузуки Марути 9 година стар и Ауди 80, који је 22 године стар. Разлог пријаве је тема на коју сам налетео а тиче се цајгера.
 
BHT Ovisnik
Pozdrav, ja sam Slobodan i živim u Beogradu. Rođen sam 1978. godine. Trenutno vozim Suzuki Maruti 9 godina star i Audi 80, koji je 22 godine star. Razlog prijave je tema na koju sam naletio a tiče se Cajgeri.

:cool:
dobro dosao:cool:
 
Legend
CoL3-99 je napisao(la):
Pozdrav, ja sam Slobodan i živim u Beogradu. Rođen sam 1978. godine. Trenutno vozim Suzuki Maruti 9 godina star i Audi 80, koji je 22 godine star. Razlog prijave je tema na koju sam naletio a tiče se Cajgeri.

:cool:
dobro dosao:cool:


dobro dosao slobodane
:cool:
 
Član
triske je napisao(la):
Поздрав, ја сам Слободан и живим у Београду. Рођен сам 1978. године. Тренутно возим Сузуки Марути 9 година стар и Ауди 80, који је 22 године стар. Разлог пријаве је тема на коју сам налетео а тиче се цајгера.

:cool:

добро дошао;)
 
Član
vladica85 je napisao(la):
triske je napisao(la):
Поздрав, ја сам Слободан и живим у Београду. Рођен сам 1978. године. Тренутно возим Сузуки Марути 9 година стар и Ауди 80, који је 22 године стар. Разлог пријаве је тема на коју сам налетео а тиче се цајгера.

:cool:

добро дошао;)

:cool::cool:
 
Član
Dobro došao,i ubuduće piši na latinici ako nije problem jer ne znaju svi ovdje ćirilicu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top