Prednji ili zadnji pogon??

Prednji ili zadnji pogon??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zadnji pogon je zabavniji da.. no po ovim trenutnim cestama mi je drazi prednji pogon.. i snjim sam se danas na semaforu (kod robota - gracanica) uspijela okrenuti :icon_rolleyes:
 
Član
zadnji pogon je jako nesiguran po zimi,kisi,ja nikad nebi vozio auto sa zadnjim pogonom a da nije quattro ,vidio sam milion primjera nove E klase,bmw 3 ne mogu da maknu sa mjesta,krecu slajdraju na sve strane,ali sto se tice ljeta tu je zadnji sigurno bolji :)
 
Član
prednji za pocetak ko ne trazi mnogo od auta - namanje drag
sva 4 e to je vec,
zadnji jos ako je auto kakav bmw, e onda je to ****** *****,
al ipak sada vozim a4 pa quattro dobiva glas
 
Član
4WD power rules!
kad mi je cejf,onda samo zadnji,kad je ruzno onda obe osovine voze,a ak je belaj onda redukcija...neku noc mi se lijepi neki lik s golfom,ja upalim pogon na sve 4,upalim mu zadnje maglenke i po gasu uz prvo brdo,po snijegu,ostade lik,poce ga nosat i vrati se:icon_biggrin: aaa,meraka,kad gledas nekog kak se pati:lol:
inace,ljeto-zadnji,zima-prednji;)
 
Član
Astra je napisao(la):
zadnji pogon je jako nesiguran po zimi,kisi,ja nikad nebi vozio auto sa zadnjim pogonom a da nije quattro ,vidio sam milion primjera nove E klase,bmw 3 ne mogu da maknu sa mjesta,krecu slajdraju na sve strane,ali sto se tice ljeta tu je zadnji sigurno bolji :)
zadnji pogon a da nije quttro,,pa ili je prednji ili zadnji ili quattro,,
 
Član
na zadnjem polago...hehe...al vozim prednji...s njim vise smijes rizikovat u ovim trenutnim uslovima, dok sa zadnjim nema zajebancije puno...volio bi imat kakvo auto sa zadnjim, dok integralni ne bih nikad...kolko god on bio najsigurniji, meni je bezveze...
 
Član
Ko je malo hrabriji i voli zezanciju,uzitak i adrenalin uvijek ce izabrati zadnji pogon..Uz malo opreza i pametne voznje nikad se necete dovesti u nezgodnu situaciju tipa okretanja,izljetanja itd..Voznju treba prilagoditi prema svojim sposobnostima i stanju na putevima i nema problema..Trenutno posjedujem auto sa zadnjim pogonom i uvijek mi je u podsvijesti to,mada nekad i ponese adrenalin,bilo je zanosenja namjernih i nenamjernih ali nista opasno..Kako god,ipak ce moje sljedece auto biti na prednji pogon,rahat vozim i kuliram :cool: Kada bih imao dva auta,na prednji pogon bi mi bilo svakodnevno,a na zadnji bi stajalo u garazi i sluzilo bi za zezanciju i uzitak..
 
Član
glupo ti pitanje pa ZADNJI NARAVNO :)
iako je trenutno X kod mene ali ide kardan vani za svakodnevnu voznju a X samo za piste
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top