predlog za nissan

predlog za nissan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

m-s

Član
Imam nissan almera 2.0d 97 god zanimaju kako bi mogao da povecam snagu i ubrzanje. Svaki predlog je dobrodosao! pozz
 
Član
iskreno odgovor bi bio:nikako

znam da je bezveze ali kad realno sagledas iz tog motora nemozes izvuci ni 2KS vise
 
Član
m-s je napisao(la):
Imam nissan almera 2.0d 97 god zanimaju kako bi mogao da povecam snagu i ubrzanje. Svaki predlog je dobrodosao! pozz

Ja sam imao Almeru 2.0 dizlo-power hehe 55 kw... Nemozes joj nista raditi osim sipat gorivo, ulje, redovno odrzavati i vozati... Mozes pokusat da je radis za style i nista vise...
 
Član
m-s je napisao(la):
Imam nissan almera 2.0d 97 god zanimaju kako bi mogao da povecam snagu i ubrzanje. Svaki predlog je dobrodosao! pozz


imas dobar mjenjac za pocetak... trenutni motor ni ne pomisljaj tunirati jer ces uloziti puno a dobiti malo ili nimalo... poznajem momka koji je ugradio u dati auto motor 1.8T iz SX200

citat:
Nissan Almeru pogoni 1.8T motor iz SX200.
Koncepcija bloka je ista kao i kod legendarnog GTR 2.3T samo sto ovome nedostaju dva cilindra.

Svejedno blok ima iogroman potencijal kao za primjer navescemo
STAGE 1 s 200HP+ na kotacima.

Promjena usisa i ispusne cijevi na min. 2 incha. TLAK 0.9BAR i STD IC daje navedenih 200HP+... sa vise od 350Nm...

ovako ti nest ganjaj ako odlucis za povecanje snage
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top