Prebrzima uz kaznu i racun za gorivo

Prebrzima uz kaznu i racun za gorivo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Podivljale cijene benzina uistinu utječu na sve aspekte svakidašnjeg života. Američki policajci uz kazne prekršiteljima izdaju i račun za svoje potrošeno gorivo…

Vozači u Holly Springsu koji ne mare za ograničenja brzine odnedavno uz kaznu za prekršaj dobivaju i račun u iznosu od 12 dolara. To je naknada za gorivo koje je policajac morao potrošiti kako bi ih zaustavio. S obzirom na globalne razmjere naftne krize, ne bismo se začudili kada bi se slična odluka uskoro počela provoditi i na našim cestama…
 
Član
ma nasi ionako ne ganjaju,a ne bi me cudilo da se uvede i to tako da zimi mogu se grijati besplatno u autu a ljeti hladiti :)
 
Član
haha da me još ganja policija u mom gradu policija im škodu 1.2 nevjerujem da bi ikoga oni uhvatili da neispane da vrijeđam škodu 1.2 ima je moj rođak odlično porodično auto vrijedi svake marke;) kad bi uzimo novo imala bi prednost,al nije za policiju
 
Član
Opet glupi amerikanci... majko mila napreduju svaki dan... pa zar nije onda logicnije povecati kazne da pokriju te "troskove goriva", a ne trosit jos dodatnog papira i tinte...
Koji lopovluk, jos mu platis sto te uhvati... ja sam rekao samo cekam dan kad ce uvesti porez na zrak, na vodu vec imamo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top