Pravim film o Golf-u II

Pravim film o Golf-u II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prvo formalnosti :

Elvis,83,Sarajevo, Renault.....

Eh sad ono zbog cega sam se registrovao :)

Dakle svi znamo da pojam Golf II u nasoj zemlji znaci nesto vise od skupa metala i raznih djidja koje cine jedno auto. Golf II je fenomen u pravom smislu rjeci. Stoga, zelim kroz jedan dokumentarac istraziti taj fenomen i nadam se da ce mi ovaj forum biti od velike pomoci. Tj. da ce mi pomoci clanovi ovog foruma.
Dakle, volio bih da u ovu temu napisete prvo sto vam padne na pamet kada se spomene Golf II. Ne interesuju me tehnicke karakteristike tog automobila. Interesuje me recimo, zasto je moj komsija za golfa dvicu uzeo pet milja, bas koliko ga je i on platio prije skoro deset godina ? Interesuje me zasto je Golf II auto broj jedan u nasoj zemlji ?
Volio bih da mi neko napise vlastita iskustva vezana za "dvicu" ili pak neke dogodovstine rodjaka,komsije, prijatelja koji vozi "dvicu". Zasto Bosanac vjeruje toliko tom cudesnom automobilu ?

Eto to je razlog registracije. Pa nadam se da cemo uspjesno pisati ovdje, i da cu dobiti pomoc. Naravno, ako sve bude islo po planu, kada napravim film,necu zaboraviti forumase bhtuninga. A ako bas zanimljivo na ovoj temi, ona ce postati sastavni dio filma uz odbrenje administratora.

P.S
Snimanje filma je uglanom u Sarajevu. Pa ako imate zelju da snimim vasu dvicu, mozemo se dogovoriti. (bas bi bilo lijepo snimiti neku "napucanu" dvicu i njenog vlasnika). Produkcija i postprodukcija ce se raditi u Sloveniji.
 
Prije svega dobro dosao na forum..Ideja je zanimljiva, ovdje ces naci dosta ljubtelja i poznavalaca Golfa...Malo pretrazi forum imas temu o VW Koncernu pa i to mozes koristiti...Otvori novu temu sa ovim prijedlogom jer ce se ova tema zakljucati nakon 24 sata jer sluzi samo za predstavljanje novih clanova...
 
Član
Pozdrav i dobro dosao...

Odmah da ti preporucim moje sinove, clana .nOKe ...i njegovu dvicu ..takodje mog sina nokicha...javit ce se oni ..:D...
 
BHT Ovisnik
pozz i dobro dosao:cool:
ima o ovdje finih dvica,usput ima dado crvenu,koja je perverzno fina i jos par njih:cool:
 
ee ja sam svoju 2 prodo prije 6 mjeseci za 6000 km bila mi je sve i svasta sloboda jednostavnost mozes sve raditi sto ti je zelja ja sam ulozio oko6000 u moju 2 pa sam je prodo radi policije jer me je zapikala znaci za 3 mjeseca 1100km kazne nije malo i to sve radi zaj*ancij sad vozim golfa 4 i nije to to sad gledam malo vise kako cu stacu prije sam ulazio medzu auta u dlaku sad bogami slabije neki sj* radi prvo djelova karambolka za 2 50 km karambolka za 4 400 pa se i to gleda 2 se moze dosta promjeniti i moze se dosta experimentisati moja 2 : prosirene obrve zatvorene sve steke sto postoji samo se daljinskim otvaralo el podizaci 3 displeja 3 woofera 3 pojacala 2kondenzatora 2 akomulatora bruka kabla stopke kristalni farovi bi xenon auspuh samo zadnji lonac prednji znak skinut zmigavci skinuti distanzeri iza3 cm naprijd 2 cm spusten do poda znaci kad ides 100 kmh pa zakocis spojler struze po podu kozna sjedista instrumental tabla od golfa 3 izadze gdje god hoces jednostavno jednostavno sa malo para dosta dobjes da se svako okrece neznam ima razlicitih komentara zavisi od koga pa nas je bilo jos 2 dvice i jedan kec iste boje isto uradzeno sve indenticno pa smo nekad bili stvarno in poslacu vam slike ako hocete ustvari ima nekuih slika na derne.ba nik semaitalian pa mozete zu malo pogledati imo sam dosta dozivljaja koji se nemogu odma nabrojati ja sam u 2 ulago 3 godine i sad mi je zao ali j*iga nisam mogo snjom u inostranstvo pa mi je trebalo normalnije auto golf 2 je legenda u bosni i bice uvjek legenda samo treba imati okus da se uradi neko ulozin i nema ukusa ako treba jos kakvih pitanja tu sam
 
Dobro dosao na forum, ideja je extra, a evo sto rece sta padne prvo na pamet, ma ko nokia 3310, mos je je*at koliko os, nista joj :lol::lol::lol:
 
hehe...super ideja...a kod nas se kaže,golf dvica zakon,dovoljno ti 13. ključ i sve možeš sam popraviti,a šta ti zafali,imaš na smeću...:)))
 
Član
Prije svega pozdrav i dobro nam dosao ;)
Semaitalian druze dobar tekst,ako ti nije problem volio bih vidjeti tvog starog golfa,pa bi bilo dobro da ga predstavis u garazi i stavis koju sliku nema veze sto je prodan da damo neki komentar a i da vidimo nesto.....:cool::cool:

A sto se tice uopsteno golfa dvojke.....tu se nema sta reci osim: "imam jedan primjerak,os kupiti 5000 km" :lol::lol::lol:
 

IGY

Član
daj nemojte quotati stalno prvi tekst, previse zbrke nastane

btw dobro dosao, i super ti je ideja
 
Član
dobro dosao;) otvori temu namjenjenu tome sto si zamislio pa da onda forumasi ostavljaju anegdote o golfu i zgode i nezgode;)
 
Član
Dobrodošao i pozdrav s Hvara. Ako ti trebaju dobri morski kadrovi i dobar kamerman, javi jer se između ostalog i sam bavim filmom.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top