Pratio je znak i zavrsio u sumi sa polomljenim rebrima

Pratio je znak i zavrsio u sumi sa polomljenim rebrima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
POŽEGA: Mladić je slomio 4 kralješka i 3 rebra, nakon što je na motociklu krivo skrenuo. U grmlju ga je, izgrebanog i bez svijesti, pronašao biciklist

get_slika_original.php


Išao sam isprobati motocikl prije nego li produljim registraciju. Već je bilo mračno i vozio sam novom cestom od Požege prema Novoj Kapeli. Izašao sam iz Gradskih Vrhovaca iznad Požege, a nakon nekoliko je stotina metara motor osvijetlio fluorescentni znak za zavoj udesno. Pratio sam znak vjerujući da cesta ide tamo, no završio sam u šipražju jer je cesta skretala ulijevo. Slomio sam četiri kralješka i tri rebra, a da sam vozio još udesno, naletio bih na željeznu rampu na šumskom putu koja je postavljena da spriječi drvokradice - rekao je Dinko Vojak (26) iz Požege. Mladića Dinka je u grmlju, izgrebanog i bez svijesti, našao biciklist koji je slučajno prolazio.
- Vidio me, znam samo da me nešto pitao, ali nisam mogao doći do daha i više se ništa ne sjećam - kaže Dinko, koji je i tjedan nakon nesreće još u bolnici.
- Znak može tamo stajati do ponedjeljka, nikome se ništa neće dogoditi - rekla je jedna od djelatnica iz Županijskih cesta. Policija će prijaviti odgovorne.

get_slika_original.php


get_slika_original.php
 
nije to nista,na sred magistrale stoji znak jednosnjerne ulice dole prema Zepcu :lol: mislim nije smijesno al et :icon_sad:
 
BHT Ovisnik
na izlazu iz mostara sa sarajevo prema juznom logoru je nekoliko dana stajao znak da se prestrojis u suprotnu traku,traka ima malo vise od turista svatko ce normalno pratit znakove i nisu to bili u stanju tjedan dana pomjeriti
 
Član
ha ha, jao, vidi budala sto su ga postavili...nije smesno, al zalosno, pa ovaj je stvarno mogo da pogine, strasno :icon_sad:
 
Član
pa da je gledao cijelu cestu a ne zvijezde vidio bi da ima isprekidana linija i stubici sa crvenim flourescentnim ovim sranjima...
kod nas nit ima linija nit znakova nit iceg i opet niko nikad nije sletio s putaovako smijesno,jos sa skuterom,eee pa da je pritisno kocnicu stao bi prije kanala,jos on iso da proba motor,pa valjda zna cestu
klošar
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top