Pozzz...Mercedes 190D

Pozzz...Mercedes 190D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala na gostoprimstvu :icon_smile:, nemam nekih slika ali cim bude postavljam, mecku vozim od 99 godine, prezadovoljan sam, auto je klasika s tim da je spusten, unutra je drvo, momo volan, pioneer deh7400mp, zatamnjene stopke, karambolke u boji karoserije, nazad je A.T.U. DTM rora, malo izbusen lonac tako da ima i nekog zvuka
 
Član
A Edo dobrodosao na forum i ja sam iz zivinica znamo se ali tesko je sad objasniti ko sam pa da skontas :icon_biggrin:, uglavnom dobro dosao i jesi li jos ovamo gdje sam i ja u toplijim krajevima ,,, a mecka je prelijepa uvijek mi se svidala onako spustena i sa velikom rorom pozadi ...:icon_biggrin: ,pozd..
 
Član
@ bmw 330d - jesam i ja sam trenutno gdje sunce przi :cool: , ee i tvoja benga druze prva liga, idealna kombinacija dizel + snaga

@erol_brcak - upravu si prijatelju, prepucavanje haman cini forum malo i zanimljivijim, al ne treba previse :icon_smile:
 
Član
E druze ugrijalo nam ovih dana , imas li u planu kakve projekte na mecki ili ces mozda nesto novo uzimati...
a Bmw sam uzeo prije 2 mjeseca i prezadovoljan sam sa svim a pogotovo sto tii rece sa snagom :icon_biggrin:..

ja cu krajem augusta kuci a ti !!? pozd..
 
Član
ja cu kuci aBd polovinom septembra, a sto se tice auta, vjerovatno oboje, aBd kupujem nesto novije a merca cu probati jos malo da sredim, zatamniti stakla, mislio sam i distancere da stavim ali u tom slucaju bih morao siriti blatobrane...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top