Pozz

Pozz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ma et kako sam kreno za 2-3 godine,valjda cu polozit drugi put,hvala vam svima na dobrodoslici i na lijepim zeljama
 
Član
pozz i DobroNamDosao..... testovi ti nisu neki problem, nauci napamet ako nista i izadji....
 
Član
DobroDosao i testove u ruke pa to nabubaj ako nista!
SPArK je napisao(la):
Dd, hajde nemoj da se sikiras, moj drug 7 puta izlazio na testove i 3 puta na voznju, na kraju su ga pustili da ga vise ne gledaju :icon_biggrin::icon_biggrin:
Aiiiii... jel' osvojio kakvu nagradu? :D
 
a daj cojce,hebo testove,meni su oni bili zasta lagani,od prve polozio,ni jedan negativan,mislim ako nista mogu se napamet nauciti,imas onu knjizurinu i samo vjezbaj,obidji sve testove par puta dnevno i ako ih ne budes znao za par dana ubi se:D :) hehe,zezam se!

@ LudoA(@)
dobar ti taj gif na avataru,bas je lud,heheh!
 
Član
Pozzz i dd, mojne se sikirat za testove sjedi i nauci i poozit ces zagarantovano...
Ugodan boravak na forumu i sretno drugi put...
 
Član
LudoA je napisao(la):
DobroDosao i testove u ruke pa to nabubaj ako nista!
SPArK je napisao(la):
Dd, hajde nemoj da se sikiras, moj drug 7 puta izlazio na testove i 3 puta na voznju, na kraju su ga pustili da ga vise ne gledaju :icon_biggrin::icon_biggrin:
Aiiiii... jel' osvojio kakvu nagradu? :D

<br />
<b>Fatal error</b>: Cannot redeclare class databaseEngine in <b>/home/bhtuning/public_html/inc/db_mysqli.php</b> on line <b>13</b><br />

jest, za najsmotanijeg vozaca u federaciji :) ajde vjerovatno nisi ucio kad si testove pao.. sljed. put to bolje spremi,tj. ako uopce zelis vozacku
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
@ LudoA(@)
dobar ti taj gif na avataru,bas je lud,heheh!
Joj jest, ja se trgam od smijeha kad ga vidim, samo fali jos onaj zvuk "ZHVAJZ!!!" :D

Astra je napisao(la):
jest, za najsmotanijeg vozaca u federaciji :) ajde vjerovatno nisi ucio kad si testove pao.. sljed. put to bolje spremi,tj. ako uopce zelis vozacku
Tesko se nama...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top