pozz

pozz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Pozzdrav narode ,sta se radi? Uclanio sam se na forum zbog "OBRAZOVANJA" da nesto naucim malo vise o autima ...Vozim FIat Uno 60D iz 87.god sa dvoja vrata ..neka budala je njeg stavila motor neki nepoznat 1.4 l, pa cesto imam problema zbog tog .nadam se da cu steci puno znanja i da ce te mi vi pomoci u tome. HVALA PUNO!!! :123::)
 
Početnik
dobro nam dosao...ma sprzi taj motor pa cemo ti reci gdje ima bolji:cool:
samo spusti i zatamni :icon_biggrin:
 
Početnik
auto sam dobio na poklon pa ce mi to biti experimentisanje na njemu ..nema sta da zalim :icon_sad: ima da ga farbam u 100 boja i da promjenim sve sta stignem:cool: ..PLUS dobijem par savjeta od VAS(strucnjaka)
i fiatic ima da bude kao bomba!!:icon_mad::lol:
 
sandi_azra je napisao(la):
auto sam dobio na poklon pa ce mi to biti experimentisanje na njemu ..nema sta da zalim :icon_sad: ima da ga farbam u 100 boja i da promjenim sve sta stignem:cool: ..PLUS dobijem par savjeta od VAS(strucnjaka)
i fiatic ima da bude kao bomba!!:icon_mad::lol:

ako bog da....:123:
 
Član
Pozzzzzzzzz i dobro dosao.. ugodan boravak na forumu,a ovdje mozes samo nauciti kako da spustis i zatamnis auto i that´s all :lol::lol::lol:
 

IGY

Član
sandi_azra je napisao(la):
auto sam dobio na poklon pa ce mi to biti experimentisanje na njemu ..nema sta da zalim :icon_sad: ima da ga farbam u 100 boja i da promjenim sve sta stignem:cool: ..PLUS dobijem par savjeta od VAS(strucnjaka)
i fiatic ima da bude kao bomba!!:icon_mad::lol:

jel to neki teroristicki auto :lol:


hehe salim se
pozdrav i dobro nam dosao
 
Član
IGY je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
auto sam dobio na poklon pa ce mi to biti experimentisanje na njemu ..nema sta da zalim :icon_sad: ima da ga farbam u 100 boja i da promjenim sve sta stignem:cool: ..PLUS dobijem par savjeta od VAS(strucnjaka)
i fiatic ima da bude kao bomba!!:icon_mad::lol:

jel to neki teroristicki auto :lol:

:lol::lol::lol:
 
Član
dd i ostani aktivan

f_logocarbonm_0c8ab24.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top