Pozz :

Pozz :

Eh ovako :) kupio sam auto u njemackoj prije 10 15 dana ...Alfa romeo gt usao u brod na terminal gdje je isla provjera šasije motora i sve uredu dosao u grad gdje sam trebao carinit auto..i dosla na red homologacija kazu mi auto ti je euro 3 motor ... na toj njihovoj provjeri...a u mene brief saobracajna sve euro 4 ...da je euro 3 ne bi me pustili da udjem u BIH... e da li je neko imao ovakav problem i sta mi je radit :( pomozite ljutdii ... Hvala LP :)
 
Član
Ako si uzeo Dizlo, onda je Eur3.

Sve mozes uvesti i ocariniti, sto da ne? Za dijelova... itd

Ali registrovati (homologirati) ne

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Član
jest dizel...pa mater im sto pise euro 4 motor ... sta ce mi sad za djelova mogu ga bacit haha
U njemackoj mozes ugraditi one neke dpf-ove i ostale pizdarije pa onda upisu u saobracajnu eur4 (zelena plaketa)

Ali u BiH traze da je Auto iz tvornice izaslo sa eur4 normom

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
10.08.2004 god a prvi put reg 06.08.2005 ma ima sve i ono na sajbi euro 4 zelena ona naljepnica i sve ... znaci ne postoji nacin nikakav da se reg
 
Član
Zelena naljepnica sa brojem 4 ne znaci da je euro4 motor

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 
Znaci nisam nikako mogao znati da nije euro 4 iako je saobracajna i papiri sve uredu... pa sto me pustise da udjem u bih mater im
 
E jbg nije mi to ni na pameti bilo... a hoce li priznati potvrdu iz ovlastenog servisa da motor zadovoljava euro 4 standarde.
 
Top