Pozz imam Problem...Passat delfin iz 1997 god. 1.9TDi 66kw...

Pozz imam Problem...Passat delfin iz 1997 god. 1.9TDi 66kw...

Član
Imam Passata 1.9 Tdi 66kw 1997 godina...naime kupio sam ga nedavno...imam problem sa vucom,sporo nabija obrtaje,turbo se bas dobro cuje,al dosta je ljen i spor 130 je max.brzina koju sam uspio sa nabijem,jos sam ga bas gulio 3,4,5 al 130 ne ide dalje,vozio sam od kolege isti kao u mene u njega 180 max.navuko i strasno bolje ide,ako bi neko mogao da pomogne u cemu bi mogao da bude problem...napomena...na bosh pumpi malo curi nafta po kapljicu,auto ne dimi nikako bas me iznenadilo koliko god ga stisnuli ne dimi ni malo,kad dajem gas papucica tone do kraja,al sporo nabija i nece vise od 3000-3500 obrt. Hvala unaprijed....
 
Član
Bospumpa ti ne smije curiti ni malo. To je prvo sto trebas reparirati, a usput provjeri i turbinu, do nje ti je 100% bar po mom misljenu, al sacekaj da ti se jos neko javi ko se malo vise razumije.
 
Član
probaj otkopcat protokomjer i ako nema razlike otisao ti je. kod mene kad se otkopca protokomer skloz slabo ide. ovo ti je najlaksee probat
 
Član
Hvala svima na prijedlozima....napravio sam sad passat leti...u pitanju je bilo crijevo koje ide od truba,bilo je zapuseno,samo sam ga zamjeno,sada 190 je navukao nasuo sam adetiv u rezervar i rekli su mi za nekih 120km izvuci ce max brzinu dok se malo ocisti turbo
 
Top