pozicje?????

pozicje?????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi prvo imam jedno pitanje mozda i smjesno jel se kod KECA pozicija pali tako sto jednom pritisnem prekidac od svjetala.E sad pozicije mi nisu radile nikako i kupim neke sijalice cisto onako da radi,izvadim onaj kao dzek iz fara u njemu sijalica malo je zakrenem ulijevo i izvadim stavim novu opet ne radi kako to??
 
Član
Vjerovatno ti je pregorila sijalica i izbio ti osigurac, rade li ti obadvije sijalice jer instalacija, tj. osigurac posebno za lijevi, posebno za desni far pozicije. nazad ti ide isto tako smao u kriz, prvi lijevi i zadnji desni tj. prvi desni i zadnji lijevi.
 

LSD

Član
provjeri ujutro...ako nije do osiguraca onda je instalacija negdje u prekidu
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Vjerovatno ti je pregorila sijalica i izbio ti osigurac, rade li ti obadvije sijalice jer instalacija, tj. osigurac posebno za lijevi, posebno za desni far pozicije. nazad ti ide isto tako smao u kriz, prvi lijevi i zadnji desni tj. prvi desni i zadnji lijevi.

nisam znao da su posebno ja vidio ne radi u jednom faru i nisam u drugom htio ni probavat
 
Član
To je namjerno napravljeno kod svih auta, u slucaju kvara auta uvijek ti jedna strana vozila bude osvijetljena. Rijetko je da mogu pregoriti obadva osiguraca.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top