Pozdrav

Pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako, sto se tice prerada o kojima sam govorio, navescu one najosnovnije:
Eksterijer-prednji i straznji kraj od Chamada, znaci komplet sve. Za prednje farove znam da se mogu ubaciti, za stopke nisam siguran.
Interijer: ubacivanje kompletne unutrasnjosti  od Chamada (tapacirunzi na vratima, prednja tabla)
Kocnice
Najvjerovatnije cu iz Njemacke naruciti komplet sportski ovjes i kocnice.
Felge
Nasao sam u VOLAN-u lijepe Oz, pravo su mi se svidjele, zvacu ih ovih dana. Necu stavljati vece od 16' , sad su na njemu 15'.
Motor
Vjerujte mi da me zaboli glava kad na to pomislim. U njemu je sad 1.7 95 ks. Stvarno lijepo ide, nema sta, 160 izbaci sad pa sad. Ovo auto vozam vec 5 godina, ali mi je sto se tice snage malo postao stereotipan. Motor koji sam prije imao namjeru potraziti je bio Renaultov 1.8 16v, 135 ks. To mi je nekako najjednostavnije, ali s obzirom na cijenu dijelova za spomenutog gospodina, slobodno mogu racunati da bi me taj 1.8 motor sa mjenjacem dosao 1000 km (ako ne i vise). Zato ozbiljno razmisljam o nekom Japancu, recimo Honda ili Nissan, svejedno mi je, samo nek je jak i nek se visoko vrti. Tu sad ostaje pitanje kako japanski motor uklopiti u franse-sasiju. Namjeravam potraziti motor iz Prelude-a (2.0, 212 ks) i nekog dobrog majstora, pa nek mi je Bog na pomoci.
Ko god zna nesto o ovome ili ima da mi da neki savjet ili prijedlog neka to i uradi.
 
Član
Fine planove imas, nek' ti je sa srecom i da realiziras to kako si planirao! Pozdrav i dobro dosao!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top