Pozdrav

Pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Ime: edin
Godiste: 1986
Mjesto: Sarajevo

Predstavio sam se jednom na ovom forumu sa autom Fiat Stilo 2.4 20V sa 170hp. Stilo je prodat, cini mi se nekom liku iz Zenice. Eh sada se predstavljam sa pola auta :) tj. sa autom bez motora :) Radi se o tome da sam uzeo Golf IV 4 motion, ali bez motora, sada je naruchen komplet novi motor koji ce ici na ugradnju... Koji? hmmm... neka to ostane mala tajna :) Vedad Bostandzija ili ti ga MONTOYA na ovom forumu je prije 10ak dana upoznat o cemu se radi, jer sasvim slucajno smo se sreli, malo popricali, a znamo se jos iz srednjoskolskih dana :)
Eto toliko za ovaj put, nadam se dobrom druzenju :p pozdrav raja

p.s. slike uskoro
 
Član
pozz,nisam vidjao tog stila po zenici,nijedan stilo se ne ispaljuje sa semafora,a tesko da bi taj kupac mogao odolit :)
ja sigurno ne bi :)
ocekujemo uskoro informacije o golfu,ak ne otkrivas znaci da ce bit zestoko :)
 
Početnik
edoze je napisao(la):
pozz,nisam vidjao tog stila po zenici,nijedan stilo se ne ispaljuje sa semafora,a tesko da bi taj kupac mogao odolit :)
ja sigurno ne bi :)
ocekujemo uskoro informacije o golfu,ak ne otkrivas znaci da ce bit zestoko :)

E pa onda mozda i nije u Robiju otishao :) to fkt neznam sa sigurnoscu, samo znam da se lik zove Amer, i da je imao cisti kesh :)

IGY je napisao(la):
dobro dosao nazad
a obavjestavaj nas redovno o projektu i neka je sa srecom

Hvala :) obavjestavacu cim se nesto novo desi obecajem ili cim uradim neke slike :)

Fele je napisao(la):
sretno sa projektom, izgleda da je nesta opasno u pitanju

Hval Fele, pa neznam koliko je opasno, ali snazno ce sigurno da bude :)
 
Član
sretno sa novim projektom ;)
a sto si prodao Stila, dobar je bio Abarth oprema, zbog potrosnje ili ?
 
Početnik
kAcA je napisao(la):
sretno sa novim projektom ;)
a sto si prodao Stila, dobar je bio Abarth oprema, zbog potrosnje ili ?

Pa nije bas zbog potrosnje :) golf ce barem 50% vishe da trosi tako da... prvo auto mi je bio golf 4 v6 koje sam na zalost slupao (mladost ludost sta drugo reci :)) pa sam dobio zelju da slozim jednog golfa po dosta toga unikatnog :) pa cemo vidjeti sta ce i kako da bude. u svakom slucaju hvala na lijepim zeljama :)
 
Član
joj stilo je bio strava mogu mislit...
kad ces nam otkir sta ide u cvrku,ako nisi skonto interesujel te 2.0 T
 
Početnik
arminnn je napisao(la):
joj stilo je bio strava mogu mislit...
kad ces nam otkir sta ide u cvrku,ako nisi skonto interesujel te 2.0 T

pa otkricu cim stigne nije frka nikakva :) a 2.0T me neinteresuje ja cu nesto "malo" vece, eto nagovjestio sam :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top