Pozdrav svima!!

Pozdrav svima!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Poštovani!

Ovim Vas putem sve pozdravljam. Moje je ime Ivan Leko i predstavljam firmu A.O. Leko (Autooprema Leko) iz Mostara. Imam 28 godina i bavim se ovom temom vec 10 godina, od kojih 4 godine profesionalno.
Razlog zbog kojeg sam se konačno odlučio da se predstavim jeste taj da smo prošle godine na ESSEN MOTORSHOW-u dobili renomirane proizvodace Tuning opreme za BiH kao sto su KW, WEITEC, LSD. Pored toga smo sklopili i dogovore o profesionalnoj distribuciji sa firmama poput Rieger Tuning, Dectane, itd.
Budući da smo dugi niz godina i generalni uvoznici Alu-felgi proizvodaca Brock Car Fashion, RC Design, Borbet, Oxigin, Carmani i WSP - tu smo ponudu od ove godine prosirili i za Barracuda, Tomason, Keskin, BBS, Dotz Tuning Wheels i dr.
Kako bi mogli dobiti bolju predodzbu sta sve radimo mozete posjetiti nasu web stranicu www.ao-leko.com
Prosli tjedan smo nastupili na Mostarskom sajmu gospodarstva zajedno sa PRO Tuning, te ce o tome biti izvijestaj i slike u 2. broju Pro Tuning Magazina koji izlazi u Maju. Nastupiti cemo i na Tuning Show-u u Gradisci pa se vidimo uskoro.
Ima jos mnogo toga sto bi htio reci, ali da ne bi sada pisao romane ostaviti cu nesto i za slijedeca pisanja. ;)
Do tada mi ostajte pozdravljeni!
 
bhtuninganimacija.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top