Pozdrav! Mk1 2.0 16v by Plakich

Pozdrav! Mk1 2.0 16v by Plakich

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E raja evo da i ja svoje auto predstavim...Novi sam sto se tice ovih trkacih bolida al sve ce vremenom doci na svoje...Ovo sto gore pise by Plakich sto se ovog auta tice nije ama bas nista osim felgi...Za ovo auto prvenstveno trebam zahvaliti Dzemi ili kako ga vecina zna Hasuki koji je ovaj malo komplikovani stroj upakovao u S-paketa...I drugom covjeku , to je Amar koji je dosta vaznih dijelova promjenio na njemu i sto je najvaznije registrovao mi auto...Na meni od dana kada sam ga kupio je da ga pazim mjenjam djelove a aBd kada bude jos vise para ici ce vjerovatno neki malo jaci motor ili ovaj motor sa preradama....Sto se tice auta leti , oni koji su se vozili znaju o cemu pricam al ima jedan veliki problem a to je da je , sto je tako ne znam, al od kako sam kupio auto imam problema sa strujom al i to ce se aBd srediti...Vrijeme koje je postignuto na SR , za Dzemu znam da je vozio 14,6 u Bg a Amar u Zivinicama 14,7 na slikovima...Ja imam da promjenim sad za sad kineticke (vanjske i unutrasnje), pakne u dobosima, rezervoar i da stavim pumpu pod auto , a i pumpu moram kupiti novu...Sto se tice pumpe imam jednu dilemu jer jedni su mi rekli da kupim pumpu bez holendera a jedni da je svejedno jer se kopca isto....Eto da ne duljim vise obavjestavacu vas o svemu sto radim , ispod imate mali photo session i moje prve potrosene pare na ovo auto a to su felge...


keckv3.jpg

Kako je nekada izgledao...
dsc00117qv8.jpg

Sa felgama sa mog bivseg auta koje su prodate...
dsc00159ow5.jpg

Drug Alden i ja chatamo u praonici...
dsc00164sn4.jpg

Sa okupljanja u Interex garazi...
dsc00170sc3.jpg

Moja malenkost....
dsc00171dq5.jpg

Malo guze i cuveni natpis po kojem me svi u mahali i sire znaju i zezaju a to je
Dzemino maslo: "NEMAM TURBO , NEMAM NITRO , AL IDEM HITRO"....
dsc00173ms4.jpg

Klub za koji cu da nastupam od ove sezone i nadamo se da ce biti uspjesna kao i prosla.....
dsc00176gp9.jpg

dsc00177zn8.jpg


Eto to bi bilo to...Izvinjavam se zbog dugog posta al posto je prvi , pa kad je bal nek je maskembal....
 
Član
fin kec. samo kad nam uslika ove nove felge, trebo si nam uslikat da vidimo kakve su. a ne drzat nas u neizvjesnosti heh ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top