Pozdrav iz Avstrije

Pozdrav iz Avstrije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cao cao rajo,

zovem se Enes.
Rodzen sam u Travniku a inace zivim u gornjoj Avstriji.

Slucajno sam naso ovaj forum na netu, posto sam trazio community za driftanje na balkanu.

Ja obozavam japanska vozila.
Radim za jednu avstrijsku firmu koja je krenula na japansko trziste - tako da imam u gradu kyoto jedan mali stan od firme posto sam u japanu svaki 2 mjeseca zbog posla.

Sebi sam 2004 godine importiro prvo avto to je bila Mazda RX-7 FD3S Type R, koju sam nedavno prodo.
Godinu dana kasnije sam sebi importiro jednog Nissan Skyline R33 GTS - vozim ga jos trenutno i pravo sam zadovoljan.
Slike od Skyline GTS R33
2008 sam sebi importiro Nissan Pulsar GTI-R, kod nas u Evropi se zove Nissan Sunny GTI-R.
Slike Nissan RNN14 GTI-R

Planiram ako bog da da importiram sebi ove godine Nissan Stagea AUTECH RS 4 ali trenutno imam puno posla posto sam otvorijo svoju import firmu u avstriji koja importira avta i avto djelove iz japana za evropu.

rotaryworks.eu

Ja mislim da sada znate sve o meni.
Drago mi je sto sam naso ovaj Forum i mislim da ce mo se skupa fino druziti. ;)
 
Administrator
hehe dobro dosli ti i tvoja firma, nadam se da ce sad biti lakse za dijelove japanaca

Kakve su opcije za slanje u BiH u slucaju narudbi
 
Član
Dobrodosao

drug je imao bas sunnya GTI (obicnog), mogu misliti kako taj turbak ide kad je onaj atmosferac bio zivotinja :D
 
Član
nismo je napisao(la):
Kakve su opcije za slanje u BiH u slucaju narudbi

Saljem preko DHL, oni su naj jeftiniji direkt iz Japana za BiH jer ti je to jeftinije, nego da ti saljem djelove iz Avstije...zbog carine itd.


@TRIZEX
hehe Sunny GTI ide stvarno super, ali GTI R je brutalan...moj ima 320 konja.
Trko sam se protiv RS4 Audija od kolege mi, ali je Sunny brzi od starta do 180km/h onda ga stize RS4 sa 420 KS
Bio sam Ljeto 2008 u Tuzli sa GTI-R, posto mi je Zena iz Tuzle...hehe ako bog da docu i ovo ljeto 2010 za Tuzlu ;)
pozz
Enes
 

LSD

Član
imenjace dobro doshao....
ostani s nama....nadamo se ugodnom druzenju....
vozilice su :cool::cool::cool:
 
Član
pozz i dobro dosao,,al za onim skylineom mi oci ostale:icon_eek:ugodno druzenja,,sve najbolje s firmom,,;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top