Pozdrav i odmah pitanje

Pozdrav i odmah pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam Senad, iz Jablanice, nemam trenutno auta (valjda vam necu smetati ako sam pjesak:icon_rolleyes:) Ovdje ima bruka ziva raje, a forum pratim vec podugo. Jedna mi stvar nikako nije jasna, vidim ovdje ljude koji znaju da rade svoj posao i to rade vec dosta dugo (recimo Krvolok) i onda se tu pocne petljati ovaj, kako se zove, Muha, Obad, tako nesto, i odmah je on pametniji od Krvoloka (valjda taj Pcelar radi Alpinu, sta li vec) i primjetio sam ovog Ersana, bas je danas izvalio neku glupost u vezi Kenwoodove multimedije. Mislim, Muha je kralj akustike :icon_question: Dajte ljudi molim vasa, Davor iz Audio tima i Kroky iz HR-a su za njega doktori, dajte molim vas neka Muhi i Ersanu neko plati hitnu hospitalizaciju, ljudi su bolesni u glavu, evo ja odmah doniram 100 maraka ako ista pomaze, da otvorimo racun?? Pozdrav svima (novi sam, pa premjestite temu u neki podforum ako imate gdje su humanitarne akcije) pozz
 

IGY

Član
alo novi i vec se bunis
ova izjava ti je za automatski ban
pravila foruma nalazu da je zabranjeno vrijedzaneje i pljuvanje po clanovicma foruma
a to si ti upravo sad uradio
necu te banovati odmah, sacekacu da vidim sta ce Muha i Ersan reci na ovo
 
Član
Dobro nam dosao.....ostani aktivan.....ti odma krenuo napadat spremaj se za rat s momcima......heheh
 
Član
Nisam nista lose mislio :icon_rolleyes: jedino ako se oni tu prepoznaju pa se uvrijede, nista licno, samo konstatacija, a ja se uopste ne bunim, neka radi ko go sta hoce ;)
 
Super Moderator
pozdrav i dobro doso.. ostani aktivan :D ;)
i nemoj se puno svadjat polako :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top