Pozdrav,da li ko zna sta vise o ovom?

Pozdrav,da li ko zna sta vise o ovom?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
800bbd2d734ed910ec22193f4a5f3d9d.jpg


Da li je ko probo? Cini se interesantno :D
 
Član
Ja sam od liqui mol to redovno sipao dok sam g60 vozio i nisam osjetio nikakvu razliku iskreno da ti kažem.
Sipao 98 i plus još taj oktan +
Dva puta sam sa njim SR vozio i jedno tj dana ranije bi ga pomalo na 100 oktana prebacivao tako da do SR bude čista 100 u njemu i isto bi to nasuo i takodjer nisam neku razliku osjetio.Možda malo više vatre na auspuh i to je to :)
 
Ja sam od liqui mol to redovno sipao dok sam g60 vozio i nisam osjetio nikakvu razliku iskreno da ti kažem.
Sipao 98 i plus još taj oktan +
Dva puta sam sa njim SR vozio i jedno tj dana ranije bi ga pomalo na 100 oktana prebacivao tako da do SR bude čista 100 u njemu i isto bi to nasuo i takodjer nisam neku razliku osjetio.Možda malo više vatre na auspuh i to je to :)
Adminu se izvinjavam,ne znam na mobu izmjeniti.Ako nije problem nek ostane ovako.

Aha,pa uzeti probati nije skupo :D I ja ne vjerujem da ce biti sta bolje al haj probati :D
 
Član
Cim je u Robotu, sigurno je i kvalitet jer oni inace drze samo te renomirane brendove vrhunskih proizvodjaca i isto takvog kvaliteta.
Ovo je sigurno vrhunska stvar cim je u Robotu, da se prodaje u nekoj prodavnici auto dijelova i opreme, bilo bi sumnjivo, ovako, nema sumnje, prava stvar, sipaj i ne misli, samo pun gas.
 
Koliku ironiju napraviste :D Samo sam pitao cisto informativno :D Zanimalo me.
Oggy ima i na mojoj Benzinskoj pumpi samo sto je 7km jedna boca,znam da je Robot extra :D haha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top