Povezivanje pojacala

Povezivanje pojacala

Član
Ne razumem se bas nesto u pojacala, pa me zanima kako treba da ga povezem zbog woofera. Imam 4 zvucnika koja bih ostavio u kolima i povezao bih woofer i pojacalo:icon_question:
 
Član
Sve zavisi kako to sve zamisljas i kakva su ti ta 4 zvucnika. Ako ta 4 zvucnika i woofer zelis prikopcat na pojacalo onda mi je potrebna impedanca tvovij zvucnika i pojacala?
 
Član
pa to ti je veoma lako pospajati. Kolko kanala ili izlaza ima ti pojacalo ili daj model pa da vidimo koja je naj bolja solucija takode model woofera:icon_smile:
 
Član
ako ti slika moze sta pomoci

555p.png


96425844.png


74954692.png


42662863.png
 
Član
E samo mi jos jedna stvar nije jasna, na koji prikljucak da spojim pojacalo sa autoradiom? Zvucnici su mi povezani na ona 4 izlaza na radiu, gde da spojim pojacalo?:icon_confused:

Tj. gde ide REM kabal:icon_question:
 
Član
imas li cinceve na HU ???


a REM ti stoji gore na slici , spojis na autom. antenu zica je pretezno plave boje
evo ti zice (boje) na HU
isokonektora.jpg
 
Član
Aha, ok shvatio sam , znaci pojacalo spajam na automatsku antenu. Znaci pojacalo mi ne zauzima ove izlaze 4x50 sto imam na playeru? Tu ostaju zvucnici kao i do sad, a woofer spojim na bridged na pojacalu:icon_question:
 
Član
Nemam druze, zato sto pojacalo tek uzimam ovih dana. Hvala puno na informacijama, izvini ako sam postavljao neka glupa pitanja, stvarno se ne razumem puno, sad sam sve skapirao ;)
 
Član
Opet pitanje u vezi povezivanja... Kako se povezuje pojacalo na player, u pitanju je sony gt610 http://www.google.rs/imgres?um=1&hl=sr&b...1,s:0,i:63 .
Pozadi od cinceva ima: sub out 2 kabla , da li se povezuje na njih? Jos ima i bus in, audio out left i audio out right.
 
Top