Potrosnja.com (Baza podataka svih automobila)

Potrosnja.com (Baza podataka svih automobila)

Član
Mozes i na moju pomoc racunati. Imam iskustva i radim na poslovima administracije i odrzavanja mreznih sistema, i IT uopste u globalu.
 
Član
samo polako ;)
evo obajavio sam na svojoj stranici kao podrska, ti se porudi sve podatke da sredis ;)
https://www.facebook.com/KastelBLcarsmeet/posts/996135753814587

Hvala ovom divnom gestu! Svaka vrsta promocije mi puni znaci. Kad bude opet car meet mogu se oduziti i promovisati ga na stranici :)
Hvala!

Vidim da koristis normalne tabele. Moja preporuka da radis sa bazom podataka. Tako mozes ubaciti mocne alate:

Komparacija vozila
Statistike
Pretrage
Itd...

Nek ti uzor bude spritmonitor.de

Stranicu sam u pocetku radio vise kao neki hobi i bila je offline samo.
Razmisljao sam o promjeni strukture stranice i da koristim baze za unos ali sam se kasno sjetio:)
Vidjet cu da nekad u buducnosti nadjem neki soluciju. Pretraga radi ali je malo ko koristi. :)
Hvala na savjetu.
 
Član
Pozdravljam projekat, odlicna stvar, polako radite, nadogradjujte bazu, bice to fina stvar. Lijepo je vidjeti nesto novo na nasim prostorima, pogotovo ako je oko automobila.
Ovaj sto spominje autodatu, nije ni ona savrsena.. Npr. ja kako znam kod mene nije comonrail ubrzigavanje vec VP44 Bosch Pumpa, i motor nije OHC vec DOHC.
 
Član
Pozdravljam projekat, odlicna stvar, polako radite, nadogradjujte bazu, bice to fina stvar. Lijepo je vidjeti nesto novo na nasim prostorima, pogotovo ako je oko automobila.
Ovaj sto spominje autodatu, nije ni ona savrsena.. Npr. ja kako znam kod mene nije comonrail ubrzigavanje vec VP44 Bosch Pumpa, i motor nije OHC vec DOHC.
Zahvaljujem na pohvalama:)
Autodata je solidan izvor podataka ali je problem sto svako moze uticati na unesene podatke pa ima dosta gresaka.
Trudit cemo se da uradimo sto kvalitetniju stranicu sa puno vise motora :)
Pozdrav ! :)

Edit: odgovorio sam na p.p. Zeran i hirurg :)
 
Poslednja izmena:
http://www.automobile-catalog.com/
ova ima bruku informacija, cak i potrosnju u realnim uslovima, ubrzanja u 3,4,5,6, 1/4 milje, teoretsku maksimalnu brzinu svake brzine......., pa ako sta moze pomoci u formiranju stranice ;)
ja sam recimo uspio naci serijski kod/naziv mjenjaca kao i vrste dpf filtera :)
 
Poslednja izmena:
Top