Potrebna pomoc oko xbox-a 360

Potrebna pomoc oko xbox-a 360

Član
Ovako prije neki dan uzmem u racun xbox 360 sa jasper plocom hdd od 20gb i dva originalna kontrolera
Problem je sledeci nece da ocitava ni jednu igricu,kada god ubacim igricu pusti mi je kao dvd i pise ovako
to play this disc put it in an xbox 360 console
trazio po netu rjesenje i vecina kaze da je problem u kompletnom citacu da treba neki cd-key za citac
i ja rastavim xbox da da vidim koji je citac da pokusam naci taj cd-key i na citacu vidim da je proizveden 2006 a maticna i ostale komponente su iz 16-decembra-2008
sad dali tu ima neke veze neznam ako neko zna rjesenje neka se javi
ukratko znam da se problem moze rijesiti cipovanjem ali to me puno kosta pa mi se neisplati ta solucija
ako ima sta jeftinije da se odradi a da konzola opet proradi neka se javi pozzz
 
Član
E kad je vec neko otvorio temu,Imam i ja Xbox 360 i sad me zanima kad bi ga cipovao dali mogu igrat i dalje online igre mislim da te kopije igri.Ovako samo GTA igram ko budala.I jos dali se nekom desavalo da mu stalno brise racun i da ga moram ponovo download?
 
Član
Online mozes ukoliko uradis lt flesh dvd citaca da pored orginala cita i kopije, a to dali ces dobiti ban zavisi od toga kako je sprzen dvd i marka dvd-a. Mogu ti ja flesovat.
 
Top