Potrebna pomoc oko MK2

Potrebna pomoc oko MK2

Član
Lijep pozdrav svim clanovima foruma. Ja sam novi ovdje pa sam malo pregledao slike od ostalih clanova i mogu reci da svi decki imaju jako lijepa i dobra auta.
Posto vidim da ste vi svi vec iskusni u tom uredjivanju auta,trebalo bi mi par savijeta i bio bih jako zahvalan kad bi mi netko pomogao.
Ali ev da ne brbljam previse,da pocnem
Prije 3 mjeseca sam kupio golfa MK2, 85 god. 1.3
Golf je bio u super stanju,dok nisam imao snjim saobracajnu nesrecu prije nekoliko dana,prevrnuo sam se,usljed klizavog kolovoza.
Nije bilo mnogo stete na njemu,ali to mi je poremetilo neke planove,jer sam poceo da ga pomalo sredjivam,ali sada ga planiram skoro sve nanovo da odradim.
Za pocetak bi trebao savijet oko farbanja,on je trenutacno crvene boje,pa sam mislio da mu prednju haubu i krov ofarbam u crnu boju dok bi ostatak u crvenu i da li bi mu bile previse feluge 15",jer na njemu sam imao 13" ATS,kako kazu orginalne alu flge za golfa?? Nadam se da ce i neko pomoci,postavit cu slike ako zelite,da ga pogledate kakav je bio prije nesrece i kakav je trenutacno u pripremi.
Unaprijed hvala!
 
Član
Ja mu nebih to oko boje nista zajebavao, ofarbaj u crvenu a ti uvijek mozes zalijepit foliju crnu i kad ti dosadi odlijepit. ;)
 
Član
aha,pa vidio sam to kao idealnu priliku da to odradim,a sad ne znam to za folije,koliko kostaju i slicno?
 
Član
uradis foliju na krov do dzaba je to danas a felge su 15 taman ako budes oprezno vozio, ne farbaj znaci krov ni haubu niposto....bolje nek je sve crveno a krov uradi crn i nema da nevalja
 
Član
ee hvala na pomoci i odgvoru,ako budem jos nesto trebao,obratit cu se vama,pa kada sve zavrsim postavit cu slike ...lijep pozdrav
 
Top