potreban savjet

potreban savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
farbao sam obrve na blatobranima jer su izbledjeli, prvo sam farbao obicnim crnim mat sprejom izgledalo je odlicno ali nakon nekoliko pranja farba
se pocela guliti, sta treba da uradim da mi se to ne desava. unaprijed hvala. pozz.
 
Član
PRvo moras vodonirati,znaci uzimas vodobrusni papir i moras detaljno preci preko svega sto namjeravas farbati! Bez toga ce ti se uvijek guliti boja! A onda farbanje,mada bolje nek ti to neko osprica,mani se sprejova nevalja to!!!
 
Član
Vodobrusni, dobro odmastiti plastiku, plastik primer, i onda preko sprej, pa jos jedan sloj bezbojnog. I to je to, kod druga na autu drzalo god dana do prodaje bez problema tako pofarbana plastika.
 
Početnik
ma plastic primer obavezno,ja stopke farbao,prvo nanio plastic primer pa onda crni sprej, i poslije pola godine htio da skinem farbu..ma nema sanse,ni kiselina nemoze skinuti..a kosta ti 6 KM,i uzmes crni sprej za plastiku,budu ko nove.
 
Početnik
svaka lakir radnja ima, uglavnom je Renco sprej,imas manji,veci,zavisi koliki ti treba :)
 

edo

Član
prvo očistiš površinu,pa zatim naneseš plastik prajmer(drži boju),pa zatim u nekoliko ravnomjerno
raspoređenih slojeva lakiraš...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top