potreban savjet za zamjenu farova

potreban savjet za zamjenu farova

Član
Pozdrav raja,imam jednu situaciju,u koju licno sumnjam,pa bih da se malo konsultujem

znaci ja sam na Pik-u napravio oglas, da trazim farove sa socivom za svog Pola
evo to je taj oglas
http://www.pik.ba/artikal/1028879/farovi-vw-polo-6n2/

e sad se meni lik javio, i nudi mi svoje farove u zamjenu, on prodaje auto,i skinuo bi farove sa auta

http://www.pik.ba/artikal/765534/vw-polo-1-9-sdi/

evo to je taj Polo,i to su farovi

u dogovoru sa ovim likom, on mi kaze da ce mi dat svoje farove,koje je platio 220€ u zamjenu za moje originalne,znaci bez ikakve doplate. On se nalazi u Tomislavgradu,i kaze da ono sto bi mu doplatio naspem goriva. Sve je to fino i divno,ali meni itekako sumnjivo,kontam da me ne zavali,pa odem bezveze

evo i poruke koje mi je slao,da neko ne kaze da lazem,hehe. Stvarno se cini nevjerovatnim,ali je lik ozbiljan koliko sam mogao vidjeti
sta vi mislite, imal ko iz ovog grada,da poznaje auto,vlasnika,ili bilo sta,ili neko ko je blizu,da mi pogleda u kakvom su stanju farovi
trazio sam ja jos slika,rekao je da ce mi poslat



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Tomislavgrad, tamo ima dosta jeftinih auta, kao i djelova, tako da ne sumnjam da je prevara. A covjek oce originalne i štaš mu, ali ipak treba pregledati to, jer je baš sumnjivo.
 
Član
da je sve ok ja bi bez pogovora nasuo gorivo i otisao da mijenjam farove, cak bi ga i na pice odveo:icon_biggrin::lol:
 
Član
Otiđi, usput pogledaj auta, djelova i tako to, ako imaš viška para. Nećeš se pokajati. Djela nema kakvog nemožeš naći, auta su puno jeftinija. Ja sam neki dan bio, išao tražiti onu dasku na gepeku za kadeta, našao sam je, i usput pogledao djelova koji mi jos trebaju. Samo reci sta ti treba i covjek ti stvori
hehehe
 
Početnik
Neka vidi neko od clanova foruma koji su odatle,to bi bila super prilika polac bi bas progledao snjima,ali prvo provjeri i reci mu neka ti posalje i slike nocne kada su upaljeni farovi i to,,tj neka detaljno poslika,mozda i nisu bas ok,ali opet postoji sansa da covjek hoce serijalu i sl,,,Ugl ako su ispravni super prilika ;)
 
Član
ja sam njemu i rekao da mi posalje slike,da ja to detaljno vidim,on je rekao da ce to odradit,i bas sam rekao da uslika sa ugasenim svjetlima,da vidim tacno kako far izgleda, a uslikat ce i sa upaljenim. On ovaj auto prodaje,sto se vidi i sa oglasa,sad zasto daje farove za farove nikako mi nije jasno, cak mi kaze da ce dati i xenon koji je u faru,i da mu ne moram dati nadoplatu,nego da te pare iskoristim za gorivo koje cu potrosit. Fkt mi izgleda kao Djeda mraz,nema mi logike,suvise dobro da bude istinito,dobro mozda i grijesim jbg, volio bih da grijesim,hehe
 
Član
Ne znam baš koliko se u Tomislavgradu govori pajdo i to... Može svašta biti, ne znam..
Živio.
 
Član
Franki je napisao(la):
Ne znam baš koliko se u Tomislavgradu govori pajdo i to... Može svašta biti, ne znam..
Živio.

hehe, meni je svakako sumnjivo,i bez ovog pajdo:lol:

bilo bi fkt glupo otic 260 kilometara u jednom pravcu,a lik me zavali,hahaha
 
Član
Mozda te druze neko zeza al znas sta mi prolazi kroz glavu....Mozda ovi njegovi farovi magle i hoce da ih se rijesi....Mene je to bilo toliko iznerviralo da sam gotov bio vratio stare preko zime, al et napokon sam i to rijesio...jedino me buni ovo sto ti daje xenon jos....
 
Član
meni ovi njegovi farovi ne izgledaju nesto
djeluje mi kao da je ubacio socivo i angel eyes i nekako su ili prljavi ili su izgrebani tako da ...
 
Član
Ej armine, ja cu u Ponedjeljak ici u Duvno (Tomislavgrad) , al to nije sigurno, pa ako išao javim ti, pa ću ti pogledati te farove.
Ako si za, naravno
 
Član
nek ti posalje slike, vidi ako ti godi, dogovoris se preko dostave da idete ..
on tebi posalje svoje, kad dodju pogledas jel te sta zakino, i das ti svoje da oni njemu vrate ;)

da dzaba ne ides 260km
 
Član
kavaz je napisao(la):
nek ti posalje slike, vidi ako ti godi, dogovoris se preko dostave da idete ..
on tebi posalje svoje, kad dodju pogledas jel te sta zakino, i das ti svoje da oni njemu vrate ;)

da dzaba ne ides 260km

tako ce najprije da bude, mada sto vise gledam slike sve vise kontam da je ubacio socivo u far, sto naravno i ja mogu,imam dva sociva,ali nije to to,ne zelim prepravljane farove. Ako bude da ih je nesto cackao nista od toga,nije mi zao mojih originalnih,ali ne zelim ni njegove,radije cu kupit od Tese farove koje on prodaje:cool:
vidjet cemo sta ce biti kad dobijem slike,postavit cu ih ovdje

zAaKy je napisao(la):
Ej armine, ja cu u Ponedjeljak ici u Duvno (Tomislavgrad) , al to nije sigurno, pa ako išao javim ti, pa ću ti pogledati te farove.
Ako si za, naravno

ako se mognem dogovorit s likom mozda da pogledas,ako budes imao vremena, ne bi da ti to bude obaveza, javit cu ti se ako bude trebalo,cekam slike jbg
 
Član
niksa je napisao(la):
armine jel ti trazis orginalne farove ili ...

najbolje bi bili originalni sa lecom,ali ih je fkt tesko naci,i puno kostaju
imaju ovi neki fk koji se mogu uzet, oni su tu i tako po mom ukusu,nisu toliko ni losi
a ove sto vise gledam sve vise mislim da su ubacivana sociva
 
Top