Potreban savjet -> problem na automatskom mjenjacu Audi A4

Potreban savjet -> problem na automatskom mjenjacu Audi A4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeli se mozda neko susretao sa problemom na automackom mjenjacu na audiju A4? Sad cu ja kratko da vam opisem problem i napominjem ovo nije moj auto nego od ortaka mog Mensuda.

Jednostavno kruzam gradom sa drugarom i odjednoc mi iskoci iz D brzine i otidje u visoke obrtaje gotov na 4hiljada obrtaja RPM.
Ovo se desava svako dan triputa sad a prije se dogadjalo dva puta sto mogu zakljucit sa se stanje pogorsava,more li se mozda jos vise pogorsat?

Nije ono veliki problem kad kruzamo ali kad se utrkavamo medjusobno njemu oto iskoci i more dzaba poginut iodlijetjet pod kakav sljeper i da ga usmrti na licu mjesta.

Eto svakakav savjet je dobro doso,hvala vam?

PZ
 
Član
RE: Potreban savjet

Najbolje da odes do Sekija, posto ti je blizu. Moze dijagnostikom utvrditi kvar
 
RE: Potreban savjet

Eto odmah sad znam da nisam dzaba doso na oviaj forum. Jel to oni seki iz dubokog potoka il tinje? Da nemas more bit njegov broj slucajno?

Nemere se drzat rucica na automackom mjenjacu on je valjda kontrolisan nekakvom elektornikom,mi smo pregledavali odozdora al nismo pronasli nikakve zice. Ne znam dje bude elektronika,nije mi logicno da je unutra smokrila bi se od ulja more bit?
 
RE: Potreban savjet

U gepeku samo ima rezervni tocak i imaju neki zici sto sam propratio pa sam zakljucijo da su te zici od stop svjetla ustvari a bijo sam se ponado.
 
Član
RE: Potreban savjet

Iskoiztuzle je napisao(la):
Eto odmah sad znam da nisam dzaba doso na oviaj forum. Jel to oni seki iz dubokog potoka il tinje? Da nemas more bit njegov broj slucajno?

Nemere se drzat rucica na automackom mjenjacu on je valjda kontrolisan nekakvom elektornikom,mi smo pregledavali odozdora al nismo pronasli nikakve zice. Ne znam dje bude elektronika,nije mi logicno da je unutra smokrila bi se od ulja more bit?



Seki 061/146-480
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top