Potreban mi dobar majstor za REMAP

Potreban mi dobar majstor za REMAP

Pozdrav svima, razmisljao sam od chip box-u i remap-u, ipam mislim da je druga opcija bolja iz Banjaluke sam i zanimaju me dobri majstori koji to mogu uraditi da dobijem 40ks, auto je Lancia Lybra 1.9 jtd motor 110ks
 
Član
Taj je motor odlicna podloga za remap, imas u Banja Luci covjeka, Selver Skorup, nadji ga na fejsu, to ti je najblize i najlakse.
 
Odlican motor za remap,ide do 160 ks,mada je preporuceno 150-155.Prijatelj i ja smo radili njegovog,turbo sa 2.4,veliki ic,protocni auspuh i cca 180-190 ks :D
 
Član
Imas i Safe Chip iz Novog Sada dodje povremeno i u Banja Luku, on najvise JTD i radi, kod mene je na jTD njegova mapa evo vec tri godine a cijena ti je nekih 50 evra, isplati ti se maksuz u NS otici :)
 
Član
optimalna mapa 30 ks
Koliko ti je ka digao i da li osjetis razliku?
Optimalna mapa nekih 30 KS primijeti se razlika ali ne drasticna ,ja sam tako trazio u visim obrtajima da imam dodatnu snagu, nema naglih udara snage tako da nije primjetno toliko kao kod pojedinih sto se hvale da te zakuje za sjediste, nagli udari snage su dobri za subjektivni osjecaj znaci nosi :D al nisu i po zamajac :p na ovoj konstantno snaga raste sa brojem obrtaja , moze tebi netko napraviti na 2500 obrtaja da osjetis nagli udar snage i to je to posle sa rastom obrtaja ne rastu i ks , na prvom mjestu sigurna mapa, dima nema a snage dodatne ima :D
ti mozes i vise ks dici, recimo iz ovog 1.9 jtd sa 115 ks se moze mapom dignuti na maximalnih 172ks bez mehanickih prerada motora, al onda ne mozes ocekivati i dugovjecnost turbine i ostalih dijelova koji trpe sve to :D
 
optimalna mapa 30 ks

Optimalna mapa nekih 30 KS primijeti se razlika ali ne drasticna ,ja sam tako trazio u visim obrtajima da imam dodatnu snagu, nema naglih udara snage tako da nije primjetno toliko kao kod pojedinih sto se hvale da te zakuje za sjediste, nagli udari snage su dobri za subjektivni osjecaj znaci nosi :D al nisu i po zamajac :p na ovoj konstantno snaga raste sa brojem obrtaja , moze tebi netko napraviti na 2500 obrtaja da osjetis nagli udar snage i to je to posle sa rastom obrtaja ne rastu i ks , na prvom mjestu sigurna mapa, dima nema a snage dodatne ima :D
ti mozes i vise ks dici, recimo iz ovog 1.9 jtd sa 115 ks se moze mapom dignuti na maximalnih 172ks bez mehanickih prerada motora, al onda ne mozes ocekivati i dugovjecnost turbine i ostalih dijelova koji trpe sve to :D

Upravo tako, ba sam razgovarao s jednim momkom kaze 29 ks je idealno ne steti i sigurno dok 39 ks je kriticno.. 10 ks razlike... Ode turbina kvacilo... A vmax necu da dizem od toga sve ode u ku...

Znas li nekoga u bl da radi il u okolini?
 
Član
Upravo tako, ba sam razgovarao s jednim momkom kaze 29 ks je idealno ne steti i sigurno dok 39 ks je kriticno.. 10 ks razlike... Ode turbina kvacilo... A vmax necu da dizem od toga sve ode u ku...

Znas li nekoga u bl da radi il u okolini?

Imas Selvera mozes ga i na face booku naci kao sto ti kolega rece, a i Dejan Safe Chip ti je na faceu ili e-mailm ga kontaktiraj, mozda ce dolaziti poslom sta u BN pa moze ti odraditi, ili skupite 3-4 auta dodje on maksuz iz NS i odradi
 
Legend
SM chiptuning, i to je to. Sve zavisi doduse hoces li mapu sa buvlje pijace ili hoces kvalitet. Ako ces kvalitet prvo se obrati SM-u. Vidi sa Srdzanom posto je i dyno odma da uradi i budes rahat.
 
Top