Potreban majstor/varioc za pravljenje spojlera

Potreban majstor/varioc za pravljenje spojlera

Zdravo svima,

naslov je sve objasnio, znaci potreban mi je neki dobar majstor koji zna da napravi obrve, i dodatne jos stvari npr da preuredi branik itd itd

Posaljite linkove od svih za koje znate da su dobri u tom zanatu!

Pozdrav i hvala!
 
Član
Pridruzujem se pitanju, i ako se autor teme nece ljutiti molio bih ako neko zna nekoga na Tuzlanskom Kantonu, ili eventualno, BN, Brcko, Doboj

takodjer za pravljenje obrva
 
Član
sto se tice brckog nema niko da to radi kako treba a u bn je bio majstor koji je prvi na ovim prostorima radio. trenutno u posavini sto radi momak iz Samca koji je tata mata za varenje plastike
 
Burazeru zamrsio si mi sada, gdje je taj iz BN sto je radio, gdje je sada radi li jos ?

A koji je taj u Posaivni sto ima ?

:)
 
Član
U bn je radio Miljan plastika bio blizu autobuske u centru al je on to nesto prestao da se bakce. a u posavini tj samcu je Rado covjek sto to radi i stvarno je tata mata za to
 
Član
nema druze. njemu su reklama zadovoljni ljudi i motoristi kojima je to radio a nisam upoznat da ima negdje na netu objave svojih radova. dovoljno cu ti reci da brcanski limari njemu nose sve sto treba ozbiljnije da se radi oko varenja plastike
 
Član
Da me ne shvatite pogresno ali hrana se vari a plastika i metal se zavaruje ili zavariva.
 
Član
U pravu si Hodza ali koliko si u pravu toliko i nisi jer mnoge internet stranice i mnogi se izrazavaju za zavarivanje koriste zargonski varenje tako da kad ispravljas nas pokusaj da ispravis mnoge prodavce opreme i mnoge stranice koje su isto grijesile kao mi. Uglavnom hvala na skretanju paznje i sto se tice mene pokusacu da ispravim tu gresku da ne koristim pogresno rijec
 
Član
Napravi li vam neko te obrve :D


Moze li mi neko preporuciti nekog varioca u Sa koji bi znao/htio da mi biciklo popravi?
 
Top