Potonuli u Drini

Potonuli u Drini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na putu iz Visegrada za Gorazde, na izlazu iz zadnjeg tunela pred cistinu (poznato je da ima nekih 30~40 tunela, a poslje te cistine su zadnja dva do Ustiprace), 5 minuta prije nego cu naici tuda, autom (jos uvijek ne znam koje, ali cu javiti) su sletili liticu visoku nekih 20~30 metara u Drinu....
Jedan momak je uspjeo da iskoci dok su tri osobe potonule zajedno s autom...... Policija je dosla nekih 5-10 minuta kasnije.....
To je vec druga nesreca na istom mjestu u zadnjih pola godine, a na izvlacenje tog auta (tacnije Jeep-a, poginulo dvoje) se cekalo na kamion-kran oko 7 dana (dok je stigao iz BL)......

Kasnije, kad dobijem vise informacija, cu javiti detaljnije...
 
ali za pola godine dvije nesreca na istom mjestu

tunel ranije (iz pravca Visegrada) ima pravo zajebana krivina (isto izlaz iz tunela samo je na kontra stranu te niko nije uletio u drinu) nesreca 4~5 u nekih 6 godina, zrtava neznam ali preko deset mora da bude....
Zeznut je to kanjon, a opet narod fura.....

Ja sa Corsom idem do 100 sto je i realno ali ima ih sa 140-150 koji voze, kroz tunele, puno krivina, odrona i ostalih gluposti.....

ali ima jedna cistina koja mi se opasno svidja, pardon dvije, ali ta druga je prilicno kratka, mada ipak slatka.....

tako ti je nama u brdima, vozio sam se jedared od Zvornika prema Novom Sadu (i nazad), milina, sve pregledno, ravno :) , ali ovde.......
 
Član
Cuo sam, Druze svaki 3 momak iz Rg se izvrtao i sletao na relaciji RG-VG, a kamo li ljudi koji ne znaju dobro ovaj put,ja sam kroz tunele proleto' 150-160km/h! luda glava ne misli nista... sve mislis nece se tebi to desiti,a kad vidis ovakvu crnu hroniku,skontas koliko si glup!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top