Postavljanje daljinskog zakljucavanja na centralno.

Postavljanje daljinskog zakljucavanja na centralno.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci radi se o passatu b3 na kojem je vec uradjeno postojece centralno zakljucavanje sad sam htjeo staviti daljinsko pa me zanima sljedece koje bi to najbolje bilo i kako mogu nabavit a pored svega me zanima ugradnja jer sam na mjesima cuo da to bas i nije tesko postavit ako je centralno u pitanju vidio sam i neke cjene od po 60-80 KM
 
Član
centralna je fabricka ili je ova kupovna? ako je kupovna lako je to ugraditi (mislim na daljinsko zakljucavanje). na orginalnu malo (za nijansu) komplikovanije zbog detekcije zica na centrali
 
Član
uglavnom, taj luksuz daljinskog upravljaca ce te kostati oko 50-tak maraka i jos toliko para od prilike za ugradnju...
a nekih 20-tak maraka skuplje bi bilo ukoliko ne bi imao fabricku centralnu bravu....
 
Član
Ja imam centralnu sa daljinskim viska sa 2 kljuca skakavca samo nemaju motorici pa eto javi se ako te zanima....
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
centralna je fabricka ili je ova kupovna?
Ja mislim ipak da je naknadno radjena jer je cl passat u njemu je inace koliko ja znam bez centralne da da ja mislim da je kupovna

Luka01 je napisao(la):
Ja imam centralnu sa daljinskim viska sa 2 kljuca skakavca samo nemaju motorici pa eto javi se ako te zanima....

vidis ja trazim potpuno daljinsko da nemam problema s postavljanjem i nabavkom kojed dijela da imas sve kupio bih
 
Član
Najbolje ti je pitat trizexa s foruma on zna o tome dosta i postavljo je covjek ljudima on ti to objasni i cjene i sve! Pozz
 
Ja sam uradio daljinsko + alarm (a i isti nam je bi bi) tako da sto se komplikacije tice i nije neso strasno, ima sema, potrefis zice (mogu ti uslikati ako zelis) i to je to, sad malo je mozda komplikacije s ugradnjom blokade od alarma (ako je posjeduje, moj jeste) ali i to je u sustini samo fora naci odredjene zice i to je to. Ja sam uzeo Exalibur Alarm + Daljinsko, cijena 80KM s skakavac kljucem (dobijas dva)
 
Član
u mene na pssiju pise da ima nes alex alarm ali nikad nisam ni naso ni skonto sta kako to radi iako sam otvaro dosta djelova ali ko zna da li i ima mene bas bas zanima daljinsko i kako kazes nije problem ha pa jde vidi kako bi najlakse mogo doc do tog ko u tebe ali ako je moguce nabavit bez alarma
 
Sam "moduo" daljinskog otkljucavanja ti dodje 30KM s motoricima, nov, e sad bez motorica!!!ne vjerujem ni da ces naci gdje, evo Luka01 ti je ponudio pa vidi s njim dogovori cijenu, tebi motorici ne trebaju jer vec imas centralnu, samo se nakacis na zice s vozacevih strana i to je to, cini mi se da 4 zice imaju a tebi su dvije bitne,koliko se sjecam
 

Sky

Član
imam takodje isto auto, a daljinsko sam stavaljo prosle god, kupio na pijaci 35 km i dan danas radi bez ikakvi problema. mada se nisam skontao sa onom semom, otisao sam do rodjaka koji je auto elektricar i odradio je to za 20 min, al stavio mi je diode pa mi i zmigavci blinkaju tokom otkljucavanja i zakljucavanja.
 
Član
aaaaaaaa dobar dobar znaci pa ja i mislio sam da ima toga na pijaci dje oni drze auto opremu e hvala vam na info
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top