Posljedica skidanja handsfree uredjaja

Posljedica skidanja handsfree uredjaja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo obracam se vama, da vidim sta cete mi vi preporuciti :D

Skinuo sam handsfree jer mi je bezpotreban i ne koristim ga, i kako su bilo sarafi tako su sad i ostali rupice, htio bih to da saniram sta predlazete kako i gdje:icon_question:

P.S. Prodajem taj handsfree uredjaj za neku je Nokiu ja predpostavljam stariji model, a nikad se fakat nisam ni raspitao koji je model, mogu uslikati ako ima zainteresovanih.
 
Član
ma probaj ti fino ti necim izbrusit i ismirglat, nekim finim papirom, da ne ostetis ostalo...i to se nece ni primjetit, e sad jedino nesto sto ces zacepit ti treba...
 
Član
ne bi ja to dirao na tvom mjestu, sta god uradis bit ce ruznije nego sto se sad ovo primjeti ( a rijetko tko ce bas primjetiti )....
 
Član
Uzmoi ono 2-komponentno ljepilo (kad se izmjesa dobijes sivu boju) , ja sam s tim radio .
ABRO je proizvođač , negdje je oko 5KM

Pozdrav
 
Član
zalijepi nesto fino
recimo ovo
3095~The-Rolling-Stones-Posters.jpg

ma salim se,probaj necime te rupice zacepiti mozda ljepilom nekim ili tak neshto
 
Član
probaj lagano zaravnati ziletom onaj visak plastike koji se izvukao kad si izvrtao sarafe samo moras biti jako oprezan onda kupi crni silikon ima se uzeti u avantiju (autodijelovi) kosta 4 marke tuba i lagano istisni na prst malo silikona pa prston utisni u rupice a onda krpicom visak obrisi lako se skida dok je frizak al pazi da ne pobrises onaj dio sa rupa taj dio lagano zagladi prston da bude ravan sa plastikom i za jedno 3 sata bice sve ok a nece se puno primjetiti da je pokrpano radi crne boje to ti je po meni najjeftinije i efikasnije rjesenje jer ima ljepila koja su agresivna prema plastici pa zna ostati trag druge boje na ljepljenom mjestu ili da se nagrize plastika tako da ti ljepilo ne preporucujem ja sam na prijasnjem autu imao isti ovaj problem i ovako sam rijesio pa ti sam odluci ako ti se ovo ne svidi sa silikonom kako ispadne uvjek mozes uzeti iglu i iscackati silikonske cepice u rupama i bude ko kad si skinuo handsfree sto nije slucaj s ljepilom uglavnom sretno s radom i javni kako si ovo sanirao da i drugi znaju za ubuduce ! pozdrav
 
Član
cammeleon je napisao(la):
probaj lagano zaravnati ziletom onaj visak plastike koji se izvukao kad si izvrtao sarafe samo moras biti jako oprezan onda kupi crni silikon ima se uzeti u avantiju (autodijelovi) kosta 4 marke tuba i lagano istisni na prst malo silikona pa prston utisni u rupice a onda krpicom visak obrisi lako se skida dok je frizak al pazi da ne pobrises onaj dio sa rupa taj dio lagano zagladi prston da bude ravan sa plastikom i za jedno 3 sata bice sve ok a nece se puno primjetiti da je pokrpano radi crne boje to ti je po meni najjeftinije i efikasnije rjesenje jer ima ljepila koja su agresivna prema plastici pa zna ostati trag druge boje na ljepljenom mjestu ili da se nagrize plastika tako da ti ljepilo ne preporucujem ja sam na prijasnjem autu imao isti ovaj problem i ovako sam rijesio pa ti sam odluci ako ti se ovo ne svidi sa silikonom kako ispadne uvjek mozes uzeti iglu i iscackati silikonske cepice u rupama i bude ko kad si skinuo handsfree sto nije slucaj s ljepilom uglavnom sretno s radom i javni kako si ovo sanirao da i drugi znaju za ubuduce ! pozdrav
Hvala puno na savjetu, u svakom slucaju javljam se kad saniram i bit ce slike ;)
 
Član
Evo kao sto je i napisao kameleon ja sam i uradio, i evo sta sam dobio, i slika silikona koji sam kupio

Jos jednom hvala cameleon
 
Član
jos malo cu doraditi ovo, pa ce biti kao sto i treba :)

Samo sam htio da napisem da sam nasao lijek :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top