Portable DVD/Divix Player

Portable DVD/Divix Player

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
E ljudi je li se iko od vas susretao sa ovim, nadjoh danas na it-ovoj stranici. Ne znam moze li ovo u auto, a rado bih ga uzeo radi dimenzija, samo je poenta u napajanju. Sta mislite o ovome i da li imate mozda neku bolju preporuku. Evo i podaci o ovoj spravi:
Nordtek Portable DVD/Divix Player PDVX 750 TV
MPEG, MPEG-2, MPEG-4, DivX, XviD, DVD, JPG, VCD, SVCD, MP3 CD, Kodak Picture CD, Photo CD; Media: DVD, DVD-ROM, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW; Video playback Fast/slow motion, memory, program; TV tuner: Built-in; Built-in speaker: Yes; 7" TFT, 16:9; Stereo audio output; Earphones; Composite video output; SPDIF coaxial digital audio output; Input connector; USB, SD/MMC MS card reader, coaxial TV antenna; Stereo audio input; Composite video input.
 
Član
Trebas vidjeti na koji napon radi, pise na adapteru za njega na koliko volti obara, vecina onih koji su derivati kompjuterskih dvda rade na 12v sto je taman za auta. Ako mozes prosetaj do IT pa pogledaj, ili progooglaj
 
Član
Battery type Long-lasting rechargeable Ni-MH2
Power source 100 V ~ 250 V, (50 ~ 60 Hz)
Power consumption 20 W
Po ovim info sa neta nije za auta!
 
Član
Imas takodjer u IT Trustov konverter, 12v DC u 220V AC, uzmes to, ustekas, i vozi misko.
 
Član
Deyo je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Battery type Long-lasting rechargeable Ni-MH2
Power source 100 V ~ 250 V, (50 ~ 60 Hz)
Power consumption 20 W
Po ovim info sa neta nije za auta!

Jedino ako bi spojio žice iz auta umjesto ovih Ni-MH2 baterija? :icon_biggrin:

Raspon je ogroman, od 100V do 250V sto znaci samo da moze raditi PUNJAC i na americkih 110volti i evropskih 220volti, ali NE GOVORI na koliko radi sam uredjaj, tj. na koliko volti na kraju punjac pretvara ;)
 
Legend
ako vec hoces taj,treba ti pretvarac 12 / na njegov napon,aux out iz dvd-a   u   aux in radia i to je to

al jednostavnije ti je naci takav dvd da radi na 12v
 
Član
Drug, rekao sam ti, otidji pa provjeri na koliko radi ovaj uredjaj, pogledaj mu punjac i vidi koji je IZLAZNI a ne ulazni napon.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top