Porsche već dobio 4.500 narudžbina za Panameru

Porsche već dobio 4.500 narudžbina za Panameru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
porsche%20panamera%20production.jpg

Mnogi su se pitali kako će kupci prihvatiti novi Porscheov Gran Turismo model sa četvora vrata Panamera, čija je zvanična svetska premijera inače održana na ovogodišnjem Salonu automobila u Šangaju (mada su prve zvanične slike objavljene još u novembru prošle godine).

Imajući u vidu sve veću važnost kineskog tržišta za ovog nemačkog proizvođača sportskih automobila, promocija Panamere u Šangaju i nije bila neko iznenađenje.

Međutim, mnoge je više od mesta prezentacije ipak zanimala reakcija tržišta na Panameru, a prema prvim podacima koji stižu iz nemačke fabrike, razloga za zabrinutost nema. Naime, Porsche je širom sveta već dobio 4.500 narudžbina za Panameru, što je naravno izazvalo zadovoljstvo u Porscheu.

Ipak, ovo je tek početak, pa treba sačekati sa možda preuranjenim ocenama. Kako bilo, Panemera se od nedavno može kupiti i u Srbiji, i to po sledećeim cenama: najjeftinija Panamera S košta 106.500 evra, Panamera 4S ima cenu od 114.500 evra, a za najsnažniju Panameru Turbo mora da se izdvoji 150.500 evra (sve navedene cene su sa PDV-om).
 
Član
Nista cudno, meni se svidja iako sam mislio da Porsche nikada nece napraviti nesto ovakvo, ali eto, vec su sa Cayenom bili zapoceli nesto novo... Zaboravio si navesti da i ASA ima u ponudi nesto ovakvo... igracku :D
 
Član
Ja sam vidi 2 komada u mostaru na rejsu tj kad smo stajali pored onog udesa,i extra izgleda nemam rjeci.;)
 
Član
Astra je napisao(la):
odkako ih je VW preuzeo odma poslovanje ide na gore... Panamera je hit definitivno

odavno porscheu ide na gore,jos od kad ih je preuzeo Vedelin Videking,tamo negdje 90-ih godina,kljucna stvar je bio izbacivanje novog modela Boxter i od tada je sve istorija,malo su se preracunali kad su milslili da otkupe vecinski dio akcija od VW pa zato je malo porsche bio uzdrman al to je bilo kratko
 
Uopce nije lijepa,gledao sam slike koje nisu ono studijske i gdje nisu stimani uglovi ne bi li sto ljepsa ispala i meni je vala poruzna,iz profila uglavnom,cudan karoserijski tip,dugacka,a nema izbacen gepek,kao tipicni sedan ili cetverovratni cuope,bas je nekako cudna.

Enivej,nikako nisam pobornik ovakvih auta,ni najmanje,pfff
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Uopce nije lijepa,gledao sam slike koje nisu ono studijske i gdje nisu stimani uglovi ne bi li sto ljepsa ispala i meni je vala poruzna,iz profila uglavnom,cudan karoserijski tip,dugacka,a nema izbacen gepek,kao tipicni sedan ili cetverovratni cuope,bas je nekako cudna.

Enivej,nikako nisam pobornik ovakvih auta,ni najmanje,pfff
Uzivo izgleda dosta bolje ni meni se nije svidjela al uzivo je extra.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top