Porsche Panamera Cabrio?

Porsche Panamera Cabrio?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
porsche%20panamera%20cabrio.jpg

Vesti u vezi proširenja porodice novog Porschea Panamera u stvari i nisu neka novost, ali se ponavljaju u pravilnim vremenskim intervalima.

Tako sada Automotive News piše da u nemačkoj fabrici razmatraju i kabriolet verziju ovog novog modela sa četiri vrata, s tim bi taj kabrio (sa klasičnim, mekim krovom umesto tvrdog sklopivog) ipak imao samo 2 vrata, ali i cenu za oko 11.000 evra veću od standardne Panamere.

Drugih detalja za sada u stvari i nema (kao ni zvanične potvrde ove vesti), ali će pre eventualnog kabrioleta (navodno treba da se pojavi krajem 2011.) Panamera najverovatnije dobiti i varijantu sa dizel motorom, a sasvim sigurno hibridnu verziju.

U vezi sa novim karoserijskim verzijama Panamere ovde i podsećanje na ranije (nezvanične) vesti o tome da Porsche planira i naslednika nekadašnjeg modela 928 (proizvodio se između 1977 i 1995. godine), koji bi u stvari bio GT Coupe verzija Panamere.

Za sada nema informacija kada bi novi Panamera GT Coupe mogao da se pojavi na tržištu, ni pod kojim imenom, ali se očekuje da će koristiti već poznate motore iz Panamere.
 
BHT Ovisnik
neznam sta da kazem,prvo mi se cini jako lijep i mocan,mozda malkice ruzan sto je previse dug,al sve u svemu nije lose:icon_smile:
 
Član
Nije ruzan, bas je fin, samo pocinju da mi idu na k.... vise! Samo jos neki kombi iz Porsche-a fali, a poslije i sleper!
 
Član
znao sam da ce i ovo izbacit, porsche je posto sranje u zadnje vrijeme svaki model im je isti, 10 modela svaki je potpuno isti, sa krovom bez krova..
 
najavljuju ga kao prvog porscea sa 4 vrata, i to im je glavni adut, i sada prave verziju sa 2 vratima ccc
 
Death_beat je napisao(la):
najavljuju ga kao prvog porscea sa 4 vrata, i to im je glavni adut, i sada prave verziju sa 2 vratima ccc

Upravo! Zato sam i reko glupost.Isto ko onaj Audi A5 sportback.Jedini Audijev coupe u ponudi i onda od njega prave neku 4-ovratnu verziju,kontam ja da idu na furku passata CC,al svejedno,glupost.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top