Porsche optužuje Nissan

Porsche optužuje Nissan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
gtr-optu%C5%BEba-gl2.jpg


Njemački proizvođač optužio je Nissan da je impresivnih 7 minuta i 29 sekundi, za koliko je GT-R projurio Nordschleifeom, postignuto prevarom...

Prema Augustu Achleitneru, japanski je proizvođač prilikom postavljanja navedenog vremena koristio trkače 'slick' gume, a sumnja se i u posebno gorivo te još neke modifikacije. Kako bi dokazali svoje tvrdnje napravili su svoja testiranja, koja su pokazala kako serijski GT-R Nürburgring prelazi tek za 7 min 54 s. Istog dana testirali su i svoja dva modela - 911 Turbom su postigli 7 min 38 s, a modelom GT2 7 min 34 s.

Sumnjamo da će Japanci olako priječi preko ovako teških optužbi, pa s nestrpljenjem očekujemo njihov odgovor!
 
Član
ma to se odma znalo za slikuse...al postigo je on na obicnim nekih 20 sec sporije...neam pojma, nekih je prica tad bilo...
 
Član
pa sta sad glume,sto i oni nisu slickache koristili
ko im je kriv sto su japanci dosjetljivi
stoperica je rekla svoje
a nek naspu kerozina u turba,pa ce obic za 6 min il ce se raspast:)
 
Član
glupe komentare doreda sve pisete bez uvrede... rijec je o "serijskim automobilima" i obaranje rekorda s istim, slikovi, trkace gorivo, aerodinamicke dorade i slicno uopste nisu dopustene za gore navedeno.
porediti auto s tim i bez toga je isto kao da u jedan kos stavljas babe i zabe.
Ukoliko se potvrdi i dokaze optuzba Porschea prema Nissanu, meni je to sasvim ok.
a komentari tip" sto i oni ne koriste slikove" su nepromisljeni.
po vama Porsche s staze koji pravi vrijeme puno bolje od gore navedenih treba da se "pika" !!! ??? pa jel ? ima slikove i trkace gorivo i jos par "sitnica"... gluposti....

cinjenica jeste da je GT-R strasan auto ali opet prljavim igrama nije mjesto ovdje

@edoze
znas li ti sta je kerozin ?

kerozin nema NIKAKVE veze sa automobilima
 
Član
ja se slazem sa tepsijom iskreno, ako obaraju vrijeme sa stock autima nek ide tako bez slikova modifikacija i "kerozina" usput koje je gorivo za avione tako zapaljivo da bi motor otiso u 3 pm kolko ja znam ispravite me ako grijesim... a mozda i porsche s... nek skupa dodju pa vide....
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
@edoze
znas li ti sta je kerozin ?

kerozin nema NIKAKVE veze sa automobilima

to je bila sala,samo nisi shvatio:lol:
avionsko gorivo,i znam da ne moze u auta
a ocito neki shvataju preozbiljno
 

IGY

Član
tepSIJA je napisao(la):
glupe komentare doreda sve pisete bez uvrede... rijec je o "serijskim automobilima" i obaranje rekorda s istim, slikovi, trkace gorivo, aerodinamicke dorade i slicno uopste nisu dopustene za gore navedeno.
porediti auto s tim i bez toga je isto kao da u jedan kos stavljas babe i zabe.
Ukoliko se potvrdi i dokaze optuzba Porschea prema Nissanu, meni je to sasvim ok.
a komentari tip" sto i oni ne koriste slikove" su nepromisljeni.
po vama Porsche s staze koji pravi vrijeme puno bolje od gore navedenih treba da se "pika" !!! ??? pa jel ? ima slikove i trkace gorivo i jos par "sitnica"... gluposti....

cinjenica jeste da je GT-R strasan auto ali opet prljavim igrama nije mjesto ovdje

@edoze
znas li ti sta je kerozin ?

kerozin nema NIKAKVE veze sa automobilima


DEBELI potpis
 
Član
SERU znas kako to je "ono" kad neko napravi STRASAN auto i onda svi traze dlaku na jajetu!
Ne umanjujem vrednost koristenja slikova, i visokooktanskog goriva ili sta vec ali treba se pomiriti s tim da je nissan napravio ne vjerovatan auto, ali opet ako su "varali" neka odgovaraju jer objaviti lap time STOCK auta koje u stvari nije je podlo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top