Porsche Cayenne

Porsche Cayenne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[attachment=656]

Nakon brojnih špijunskih uradaka, Porsche je napokon objavio i prvu službenu fotografiju osvježenog Cayennea.

Najveći zahvat dizajneri su napravili na prednjim svjetlima. Dok ostali modeli iz Porscheove ponude imaju okrugle (ili gotovo okrugle) lampe, na osvježenom SUV-u svjetla će biti naglašeno trokutastog oblika. Redizajnirane su i integrirane maglenke, te pokazivači smjera.

Sudeći prema fotografiji koja više skriva nego što otkriva, prednji odbojnik također je obnovljen, ponajprije zbog strožih zakonskih propisa o sigurnosti pješaka.

Očekuje se da će redizajnirani Cayenne biti predstavljen na proljeće, tijekom tradicionalnog ženevskog salona, a nakon toga trebao bi krenuti u lov na kupce.
 
Putovanja.ba
Administrator
newcayenne2.jpg

newcayenne4.jpg

newcayenne5.jpg

newcayenne6.jpg

newcayenne7.jpg
 
Legend
Da vec imam jednog, prve generacije, nikada ga nebih zamjenio ovim, jer nista dramaticno niti uljepsano nije odradjeno. Inace extra auto.(ili moyda nije)
 
Član
ja sam se vozio u onom prve generacije ljudi savrseno je ne znam sto su pravili novi nije mi jasno onaj je savrsen ali o tome mozemo samo da sanjamo
 
Legend
Vozio sam i ja onaj prve generacije, od onog momka sto zelju drzi. No coment, zapalu i snjegu sa SUV-om :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top