Porsche 944 R

Porsche 944 R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo jedan netipican porsche...








To je audijev motor sa 4 cilindara, stavljen je turbo, te sad snaga iznosi 355 konjica...

samo da nema te stickere...;)
 
Član
"šank" svim sportskim vozilima znači mnogo, odnosno Downforce, imao sam priliku voziti GT3 RS.... možete misliti što želite, stvar ukusa, al bez vašeg "šanka" si u kanalu....;)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
"šank" svim sportskim vozilima znači mnogo, odnosno Downforce, imao sam priliku voziti GT3 RS.... možete misliti što želite, stvar ukusa, al bez vašeg "šanka" si u kanalu....;)

Istina, treba uzeti u obzir da je to lagan automobil sa zadnjim pogonom, bez ovog "sanka" neide ravno ;)
 
Fora,iako vanjstina nije po mom ukusu mora se priznat da sigurno privlaci poglede.

I ova prica oko sanka,to je tako na ovom forumu,svima je zadnje krilo zapravo "sank"
 
Član
toon je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
"šank" svim sportskim vozilima znači mnogo, odnosno Downforce, imao sam priliku voziti GT3 RS.... možete misliti što želite, stvar ukusa, al bez vašeg "šanka" si u kanalu....;)

Istina, treba uzeti u obzir da je to lagan automobil sa zadnjim pogonom, bez ovog "sanka" neide ravno ;)

944 porsche iako zadnja vuca ima skoro perfektan omjer tezine ,a ujedno je i jedno od najstabilnijh auta te klase ikad napravljen,ja sam imao cast i srecu da sam tvornickog 944S modela vozio 250kmh bez sanka,i garantujem da je jedno od najstabilnijh auta,uporedjujem sa mustangom,camarom corvetom ,m3 bmw iz iskustva vam govorim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top