Porsche 911 GT2 RS vs Carrera

Porsche 911 GT2 RS vs Carrera

MTR

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ICdeyDs73pY&feature=player_embedded[/video]
 
Kakav je monstrum GT2 RS, čak i po mokroj cesti ili stazi :icon_eek:

Ali i Carrera dere u svojoj klasi, ne bi se bunio da imam jednu najosnovniju koja postoji... :icon_smile:
 
Član
Nikad tolike pare ne bih dao. 100.000 više od osnovne. Pa za te pare možeš da biraš auto.
 
OggyBoy je napisao(la):
Nikad tolike pare ne bih dao. 100.000 više od osnovne. Pa za te pare možeš da biraš auto.

Je li se to ti šališ ili si ozbiljan :icon_question: :icon_confused:

Čuj možeš da biraš auto....

Pitaj onih 500 vlasnika GT2 RS-a šta su izabrali.... :icon_biggrin:

Carrera nema baš nikakve veze sa GT2 osim što im je osnovni izgled sličan.
 
OggyBoy je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Nikad tolike pare ne bih dao. 100.000 više od osnovne. Pa za te pare možeš da biraš auto.


biras i izaberes GT2 RS :cool:

Koji će mi k... GT2 RS?
Nit' ga imaš gdje voziti niti to bilo kome od nas treba!?
Sve neki trkači, samo konji u glavi.

Pa kad bi svi razmišljali kao ti onda bi bio na svijetu dovoljan Golf 20 tdi.

Koje se to supersportsko auto ima gdje vozit koliko može ići, uključujući i performanse "obične" carrere??
 
Član
Ja pričam o tome da ga JA ne bih uzeo nikad i da imam pare. Da je auto predobar i premoćan, JESTE, ali jednostavno bi mi dovoljna bila i serijala Carrera, u tome je poenta.;)
Obična je premoćna, a opet je nemaš gdje voziti, a uzmeš ovo i samo plačeš od muke što nemaš gdje dodati gasa. U tome je poenta, niste me skontali.:cool:

A što se tiče ovog za Golfa.:lol::lol::lol::lol::lol:
Mrzim Golfa iz dna duše, a dizel još više.;)
 
Ma razumjeli smo se, ali zašto ne imati toliku snagu u rukama i pod nogom ako se može priuštiti, nigdje ne piše da se mora voziti do krajnjih mogućnosti :icon_smile:

Golfa sam uzeo metaforički :D :icon_smile:
 
OggyBoy je napisao(la):
Ja pričam o tome da ga JA ne bih uzeo nikad i da imam pare. Da je auto predobar i premoćan, JESTE, ali jednostavno bi mi dovoljna bila i serijala Carrera, u tome je poenta.;)
Obična je premoćna, a opet je nemaš gdje voziti, a uzmeš ovo i samo plačeš od muke što nemaš gdje dodati gasa. U tome je poenta, niste me skontali.:cool:

A što se tiče ovog za Golfa.:lol::lol::lol::lol::lol:
Mrzim Golfa iz dna duše, a dizel još više.;)

Uzmes kombinaciju S320 i Carrere , to je taj rang cijene od GT2 i oba auta mozes do krajnjih granica voziti :cool:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ma razumjeli smo se, ali zašto ne imati toliku snagu u rukama i pod nogom ako se može priuštiti, nigdje ne piše da se mora voziti do krajnjih mogućnosti :icon_smile:

Golfa sam uzeo metaforički :D :icon_smile:

Ima ti i ta smisla, ali, brate, opet gledam, nekako mi je 458 više sexy od RS-a.:icon_biggrin:
Da je exkluziva, JEST, ali,... Ipak bih nešto drugo umjesto nje. Fino je znati da si vlasnik nečega što je xxx od xxx proizvedenih, ali,...

Života ti, nemoj Golfa ni spominjati, sad će i "OVI" da se jave i ode sve u k...:D
 
OggyBoy je napisao(la):
Ima ti i ta smisla, ali, brate, opet gledam, nekako mi je 458 više sexy od RS-a.:icon_biggrin:
Da je exkluziva, JEST, ali,... Ipak bih nešto drugo umjesto nje. Fino je znati da si vlasnik nečega što je xxx od xxx proizvedenih, ali,...

Života ti, nemoj Golfa ni spominjati, sad će i "OVI" da se jave i ode sve u k...:D

E tu sam te čekao, pa zašto odmah ne kažeš da ti je Ferrari draži... :lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
E tu sam te čekao, pa zašto odmah ne kažeš da ti je Ferrari draži... :lol:

Onda bi izostala tvoja reakcija.:D

Nije u tome stvar što mi je on draži.
Porsche je mnogo pristupačniji, nudi manje, ali, ionako previše za prosječnog vozača, tako da, nije nikad isključeno da se jedan ne bi mogao probati, dok Ferrari ipak ostaje san do kraja života.;) Kad smo kod snova već, to je ovaj RS, a tad definitivno on ne dolazi u obzir pored Ferrarija.:icon_biggrin:
 
Top