Porsche 911 at Spa Francorchamps - terrific onboard video - Porsche 904

Porsche 911 at Spa Francorchamps - terrific onboard video - Porsche 904

Legend
nije rijec o nikakvom novom superstrasnom autu
vozac je umjetnik , poslije prve je prava kontrola u pitanju



<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/CvDD8V9Liq8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Ovaj 911 je strašniji od novih, čista mehanika, čista snaga, i masa vjerojatno oko 850kg, koliko su imali trkaći 911 60ih i 70ih godina.

Osim erotike kao što je 2.8 RSR postojala je "blaža" verzija ST 2.5, ovaj sa videa je nešto kao ovaj spomenuti dvojac. :cool:
 
Član
uzitak voznje ovakav auto moze se jedino poredit sa cjelogodisnjim boravkom u nekoj zabiti i koristenje usluga lisa ana i citavog playboja

al jopet porsch je bolji
 
Da, koja je prica iza dog lega ? Jedan momak u blagaju je imao takav mjenjac na kocki i oni su to nazivali "kontraš" ili "kontrač" mada nisam nikada prihvatao te izraze, osim ako nisam prvobitno provjerio da li je tacan i koliko se koristi u teoriji.
 
Jedan od razloga je lakše korištenje 2. i 3. brzine kod trkaćih auta, ne znam točnu priču oko toga... kad, kako... uglavnom veliki broj starih cestovnih i trkaćih pila ima ovaj mjenjač.
 
Član
neko je zakljucio da se najcesce salta ovako 2-3-2-3-4-5-4-5-4-3-2-3-2-3-4-5-4-5.......
... stoga je takav raspored...
Prva se gotovo nikad ne koristi te je stavljena ''sa strane'' da nesmeta :D.. 3-4-3-4-3 se takođe rijetko koristi....
 
Član
Kakava voznja,kakav zvuk,kakav auto i vozac,kakva staza ;) uzitak za gledati jedino je mana sto sam na SPA previse navikao na F1 onboard pa mi djeluje spor,nikad proci stazu :icon_biggrin:
 
Ma jebo F1 kad je na sceni 911 :D

-Suki- je napisao(la):
neko je zakljucio da se najcesce salta ovako 2-3-2-3-4-5-4-5-4-3-2-3-2-3-4-5-4-5.......
... stoga je takav raspored...
Prva se gotovo nikad ne koristi te je stavljena ''sa strane'' da nesmeta :D.. 3-4-3-4-3 se takođe rijetko koristi....


:lol: ovo je dobro ;)
 
Član
:lol: Odlicno Suki,bas sam se uzivio u ovo tvoje saltanje i vec zamislio razlicite konfiguracije staze. ;)
 
Top