Porodicna Škoda Fabia :-)

Porodicna Škoda Fabia :-)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da i ja konacno predstavim svoju makinu:D kao sto pise u subjectu auto je porodicno sto automatski znaci da od tjuninga spoljasnjeg tako i unutrasnjeg nema nista:lol: inace nista posebno,motor 1.4 MPI 68ks, malo trom na nizim obrtajima al zato kad predje 3-3,5 o/min pocne da se budi i javlja se sportskim zvukom(vlasnici fabije znaju o cemu govorim):D elegance paket opreme sto znaci da je krcata svim i svacim,da sad ne nabram svi manje vise znaju odprilike:) zadovoljan sam autom,doduse malo je vise tvrda al zato je upravljiva i dobro lezi na putu,narocito mi se svidja boja
toliko,evo i koja slicica
 
Član
Ista ko kod mene samo druga boja, sto se tice poletnosti kit amotor, tako tako mozes nesto uradit sa 2500rpm kad ima najvisi okretni, ako ide su preticanje gasis klimu, a od zvuka nema nista osim ako nemas lonac protocni heheh :lol:


Uredna skodica druze, al zvizni felne nekakve ;)
 
Član
quote='tibor987' pid='278661' dateline='1234470236']
Ista ko kod mene samo druga boja, sto se tice poletnosti kit amotor, tako tako mozes nesto uradit sa 2500rpm kad ima najvisi okretni, ako ide su preticanje gasis klimu, a od zvuka nema nista osim ako nemas lonac protocni heheh :lol:


Uredna skodica druze, al zvizni felne nekakve ;)
[/quote]

ejh tibore al nam oblati motor:lol:nije toliko los,jbg sta ocekujes od 68ks,ja sam zadovoljan,cepo sam je do skoro 6000 0/min,i vuce dosta dobro do nekih 5h a sve preko toga je patnja motora a obrtni moment joj je sasvim dobar(120nm) nije mnogo al nije ni malo
 
Član
vladica85 je napisao(la):
quote='tibor987' pid='278661' dateline='1234470236']
Ista ko kod mene samo druga boja, sto se tice poletnosti kit amotor, tako tako mozes nesto uradit sa 2500rpm kad ima najvisi okretni, ako ide su preticanje gasis klimu, a od zvuka nema nista osim ako nemas lonac protocni heheh :lol:


Uredna skodica druze, al zvizni felne nekakve ;)

ejh tibore al nam oblati motor:lol:nije toliko los,jbg sta ocekujes od 68ks,ja sam zadovoljan,cepo sam je do skoro 6000 0/min,i vuce dosta dobro do nekih 5h a sve preko toga je patnja motora a obrtni moment joj je sasvim dobar(120nm) nije mnogo al nije ni malo
[/quote]


Ko ja ne cjepam, skoro svaki dan dozivi blokadu hehe :D, takodjer motor je jako izdrzljiv, moze cak skoro 5 minuta bez hladnjaka crijeva i expanzione posude da se vozi ako je drzis na malim obrtajima...to sigurno nisi znao :cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
quote='tibor987' pid='278661' dateline='1234470236']
Ista ko kod mene samo druga boja, sto se tice poletnosti kit amotor, tako tako mozes nesto uradit sa 2500rpm kad ima najvisi okretni, ako ide su preticanje gasis klimu, a od zvuka nema nista osim ako nemas lonac protocni heheh :lol:


Uredna skodica druze, al zvizni felne nekakve ;)

ejh tibore al nam oblati motor:lol:nije toliko los,jbg sta ocekujes od 68ks,ja sam zadovoljan,cepo sam je do skoro 6000 0/min,i vuce dosta dobro do nekih 5h a sve preko toga je patnja motora a obrtni moment joj je sasvim dobar(120nm) nije mnogo al nije ni malo


Ko ja ne cjepam, skoro svaki dan dozivi blokadu hehe :D, takodjer motor je jako izdrzljiv, moze cak skoro 5 minuta bez hladnjaka crijeva i expanzione posude da se vozi ako je drzis na malim obrtajima...to sigurno nisi znao :cool:
[/quote]

nisam to znao,recu cu caletu:lol: a sto se tice zvuka nisam mislio na zvuk iz izduva vecna zvuk motora koji moras priznati sportski zvuci,ko bi reko da ima 68ks:) a za felge hmmm,procitaj uvod na pocetku pa ce ti biti jasno:lol:

Default je napisao(la):
super skodica, zelim ti da dobro sluzi tebe i tvoju porodicu ,)

hvala:cool:
 
fina skodica,na njoj sam polagao vozacki,pa mi je ostala u lijepom sjecanju:icon_smile:
Samo ova slika s'traga...bijela naljepnica zulja oci,al bas!
skini je drug
 
Član
ma to ćale nalijepio tu,slazem se s tobom da nije bas potrefio mjesto:lol::lol::lol:

dadao_style je napisao(la):
tibore jel ovo onaj motor kao kod tebe što nemože ništa golfu dvici 1.3 (dobra fabia)

ne bih se bas kladio u to,al aj:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top