Porez

Porez

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E malocas sam cula da ce se sad placati nekakav porez na automobile,valjda zavisi koje je auto i koja mu je kubikaza. Zna li neko nesto vise o tome!!!!
 
Član
cuo sam nesto malo o tome za auta starija od 7 god. ide 50KM porez za novija vise .....a neznam za kubikazu
 
ja koliko znam da vec ima nekakav porez pri registraciji auta,sad neznam sta jos hoce i zavise od kubikaze...
 
nisam upoznat sa ovim, ali me ne iznenadjuje nimalo..

ma uvest ce oni nama svasta..na kraju ce biti, daj im svu platu sto si zaradio i jos podigni kredit da im mozes jos dati :icon_mad:
 
Član
Na registraciju od 1200 KM da placam i porez, a i ovako me registracija izadje 100KM mjesecno... Udarila kriza, pa ce jos narod da gule... Cudi me da jos nisu uveli porez na mobilni telefon...:icon_mad:
 
Član
cuo sam ja nesto.....placace se porez...na auta...pri registraciji ...auta mlada od 7 god oko 150 km ja mislim a starija od 7g 50 km....da raju jos vise opeljese...
 
Član
Sina je napisao(la):
Na registraciju od 1200 KM da placam i porez, a i ovako me registracija iz
adje 100KM mjesecno... Udarila kriza, pa ce jos narod da gule... Cudi me da jos nisu uveli porez na mobilni telefon...:icon_mad:

pa i tu si placao porez samo sto ces sad malo vise:D
 
Član
arminnn je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Na registraciju od 1200 KM da placam i porez, a i ovako me registracija iz
adje 100KM mjesecno... Udarila kriza, pa ce jos narod da gule... Cudi me da jos nisu uveli porez na mobilni telefon...:icon_mad:

pa i tu si placao porez samo sto ces sad malo vise:D

Kupicu motor iz tika od 800 kubika, nema mi druge....:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top