Poredjenje-Glasanje Land Rover VS Ostali

Poredjenje-Glasanje Land Rover VS Ostali

Koji bi odabrali


  • Total voters
    18
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Faya_M5 je napisao(la):
Zavisi kojeg mi Land Rovera dajes i zavisi za sta ga koristit...ako za terena, onda Defender (po mog. kratki), koji je jos uvijek ne prevazidjen terenac. Ako hocu luksuz onda uzimam Range rovera definitivno, jer mi je i on sto se tice luksuznih terenaca nedostizan...za BMW-a sam onako glaso, al zna se sta je Range Rover. btw, Freelandera ne bi nikad uzeo...

Bilo kojeg iz te porodice, znaci nije bitno, i kazem da imate novaca da priustite sebi bilo koji od ovih, i imate obezbjedzen kvalitetean servis u BiH i prodaju, sta bi uzeli.

Ovo pitam jer od 1.januara pod Ford u BiH dolazi upravo kompletna porodica LR-a. Sa cijenama od 50.000, do onih luxuznih 150.000 KM (opet jeftinije od Q7)
 
Član
vala tu nema onda price...prodaja ce mu ic to je sigurno, jer svako na svijetu zna sta je Land Rover...vrhunski i kvalitet i sposobnosti...jos Range...pa ne vozaju njega najpoznatije zvijezde dzaba...:D
 
Legend
Evo, došao sam do nekih nezvaničnih podataka:

Freelander 2 na cesti ce kostati vec od 101.637,00 KM
TD4 S

Oprema:
Blokada diferencijala
Svjetla- Bi Xenon sa automatskom nivelacijom svjetlosnog snopa
Zatamnjena stakla od B suba nazad.
Bullbarovi
podni prostiraci
pepeljara upaljac, naprijed nazad
Audio system sa 6cd changer u tabli, AUX, i 6 zvučnika.

Boja Izmir Blue

LAND%20ROVER_hippos.jpg
 
Legend
p2-2.jpg


freelander_2_52_hr.jpg


freelander2.jpg


freelander2-5.jpg


freelander2.jpg


Mislim da ce biti cool vozilo, i da ce malo razbiti monotoniju touareg i q7. BMW i ostali i nisu tako zastupljeni bas, a premium vozilo klase mi je Toyota LC, to je auto nad autima, otac svih terenaca.
 
Legend
Vjeruj da nisam siguran jos u to, i meni je zbunjujuce, medjutim to je C/P i cim budem imao detaljnije podatke javim, odnosno napisem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top