poplave u ZE-DO kantonu

poplave u ZE-DO kantonu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):

to je u zenici, ne u ze-dp kantonu, jedino ako mislis da je zenica kanton ko sarajevo:icon_exclaim:

a Nemila i Vranduk je Zenica :icon_confused:
pogledaj slike malo bolje ;)
Ma to nije nije Ze al su zenicki priljepci:D
 
Član
joj ja sam i juce i danas isao za travnik,pravo sam se napatio dok sam dosao do travnika,morao sam ici obilaznicom kroz nemilu jer se ne moze magistralom,ima veliki odron kod ulaza u tunele gledano od zavidovica,danas ponovo isao,gledam poplavila ona zaobilaznica kojom sam juce isao,danas se islo magistralom,al na mjestu odrona saobracaj u jednom smjeru,strasne guzve,sreca vikend je iza nas,do slijedeceg nema putovanja;););)
 
ITALY je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):

to je u zenici, ne u ze-dp kantonu, jedino ako mislis da je zenica kanton ko sarajevo:icon_exclaim:

a Nemila i Vranduk je Zenica :icon_confused:
pogledaj slike malo bolje ;)
Ma to nije nije Ze al su zenicki priljepci:D

nemoj tako :lol:
ko ona mala kad je igrala Hugu,pitaju je "odakle si",kaze ona iz Nemile...pita nju Emela (voditeljica)jel to ona Nemila kod Zenice?
kaze mala,nije nego je Zenica kod Nemile :smajli17: :smajli17:
 
sudeci po ovim slikama iz Nemile M17 je ostao odsjecen onda skroz jer je ovo jedina alternativa bila obilaznica nakon onog odrona

P.S. jutros rano iz tz sam isao i katastrofa duz cijelim putem pred Doboj i poslije Doboja Karuse pogotovu su pravo stradale Kosova i Šije Bosna na 1 metar od M17 jezivo gledati
 
mirza_mali je napisao(la):
sudeci po ovim slikama iz Nemile M17 je ostao odsjecen onda skroz jer je ovo jedina alternativa bila obilaznica nakon onog odrona

P.S. jutros rano iz tz sam isao i katastrofa duz cijelim putem pred Doboj i poslije Doboja Karuse pogotovu su pravo stradale Kosova i Šije Bosna na 1 metar od M17 jezivo gledati

nije Mirza blokiran put,koristi se jedna traka naizmjenicno na mjestu gdje je odron bio :cool:
u svakom slucaju,bolja opcija jer obilaznica je katastrofa,otpadose bubrezi,plus ko ima spusteno auto,moze stat i gledat kako ljudi prolaze,uzas :icon_mad:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):

to je u zenici, ne u ze-dp kantonu, jedino ako mislis da je zenica kanton ko sarajevo:icon_exclaim:

a Nemila i Vranduk je Zenica :icon_confused:
pogledaj slike malo bolje ;)
Ma to nije nije Ze al su zenicki priljepci:D

nemoj tako :lol:
ko ona mala kad je igrala Hugu,pitaju je "odakle si",kaze ona iz Nemile...pita nju Emela (voditeljica)jel to ona Nemila kod Zenice?
kaze mala,nije nego je Zenica kod Nemile :smajli17: :smajli17:
:D:D:D
dobra je, znas kako u nas djeca u skoli uce:
U sred Bosne nalazi se Kakanj te njegova okolna sela: Brnjic, Zagradje, Zavidovici, Visoko, Zenica i ostala manja naselja...:D
 
Član
a kod nas u skoli uce slijedece:kaze sta su zepce i maglaj
mala varos pokraj Zavidovica:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
http://www.facebook.com/photo.php?pid=618819&id=1620849082

ovo se je desavalo na ilidzi-butmir
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top