pontiac trans am... imal ga u Bih?

pontiac trans am... imal ga u Bih?

Član
posto mi stari moj zeli imati to auto,a sjecam se dok smo zivjeli u svici da mu je bila zelja to auto,zelio bi znati dal itko zna dal ga ima kod nas u prodaji?volio bi mu naci tu zelju na nasim tablama,zelio je ju kupiti jos dok smo bili u svicu,ali je keva zabranila je doooosta trosi i veik obujam motora pa smo uzeli forda probu 2.2t......ako itko zna dal slucajno prodaje molim da mi javi posto u oglasima ga nema.....hvala :D
skvy8h.jpg
 
Član
ima jedan kod novog sada ispred jedne kuce doslovno propada,kd nas je to tesko naci u zemlji golfova,ima ih u hrvatskoj al ovde jok
 
Član
jbg da je u voznom stanju ne u raspadanju :D rijetkost to znam da je.....al mozd je netko naletio slucajno.....
 
pogledat cu ja druze ima jedan tamnoplavi kod zivinica,jedan svijetloplavi u zivinicama,a ima i jedan zuti u tuzli.....
neznam dali se prodaju al su u jako dobrom stanju(na oko)ali stoje ljudima i slabo ih voze,pa moguce da bi prodavali dok je ove krize....
PS: stari ti je 1.Liga...kad bi se moj makar htio s vremena na vrijeme oprati svoje auto,hihihi...
 
Legend
jel to ovo auto?


ovaj zuti je iz tuzle,ne znam tacno ciji je,ali ako ga opet vidim sjetiti cu se tebe:icon_biggrin:
 

MTR

Član
bio je jedan na Ciglanama , crn , ako se ne varam , mozda ko iz Sarajeva zna , ali ne ovaj noviji :D , vec stari model - ona zvijer :icon_biggrin:
 
ovaj zuti je ispod policijske stanice u miladijama...malo je noviji model,al ima onakav(kockasti)u zivinicama ga neki tamnoputi(cigan) voza....malo mozda smrdi iznutra na perhana al dobar je...ako naletim ovih dana bas cu zastati i upitati dali je na prodaju....
 
Član
aj bio bi zahvalan da vidite i uzmete broj da ispunim starome zelju da i ja mog divljat sa njime :D
 
Član
de reci caletu da se prijavi na bhtuningu da mu dam plus :D i ja sam sebi rekao kad tad se ispostovat s ovim istim autom, dok sam u austriji bio svaki dan sam zagledao jednu ovakvu mrcinu ispred zgrade, joj koji brod :)
 
Član
ima u mostaru, na 150m od moje zgrade voza ga neki dedica od 55 godina, ali hoce li ga prodati ne znam...nisam ga odavno vidio na cesti, vjerovatno recesija upekla...ali zvuuuuuk :icon_eek:

na 50m osjetis kako se zemlja malo trese, i ne kenjam nimalo...tko nije cuo zvuk mocnog lijenog V americkog motora ne zna sta je octain rush ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
ima u mostaru, na 150m od moje zgrade voza ga neki dedica od 55 godina, ali hoce li ga prodati ne znam...nisam ga odavno vidio na cesti, vjerovatno recesija upekla...ali zvuuuuuk :icon_eek:

na 50m osjetis kako se zemlja malo trese, i ne kenjam nimalo...tko nije cuo zvuk mocnog lijenog V americkog motora ne zna sta je octain rush ;)

Baš sam i ja htio reći ali nisam bio siguran da je to,to auto.Hoću i ja onakvog tatu:D
 
Top